Argentina
ar
Austria
at
Belgium
be
Brazil
br
Switzerland
ch
Germany
de
Denmark
dk
England
en
England2
e2
England3
e3
England4
e4
Spain
es
Finland
fi
France
fr
Netherlands
nl
Italy
it
Norway
no
Portugal
pt
Russia
ru
Scotland
sc
Sweden
se

All results
 
Sun 22 Apr 12:00  FC Torpedo Mins - Neman Grodno 0 - 1
Sun 22 Apr 15:00  Isloch Minsk - Gorodeya 0 - 0
Sun 22 Apr 17:00  Dinamo Brest - Smolevichi-STI 2 - 2
Sat 21 Apr 12:00  Luch Minsk - Slutsk 0 - 3
Sat 21 Apr 14:00  Dinamo Minsk - Gomel 2 - 1
Sat 21 Apr 16:00  Zhodino - FC Minsk 2 - 1
Sun 15 Apr 12:00  Smolevichi-STI - FC Minsk 1 - 1
Sun 15 Apr 14:00  Gomel - FC Torpedo Mins 0 - 0
Sun 15 Apr 16:00  Gorodeya - Dinamo Minsk 0 - 2
Sat 14 Apr 14:00  Neman Grodno - Dnepr Mogilev 0 - 0
Sat 14 Apr 16:00  BATE Borisov - Dinamo Brest 2 - 0
Sat 14 Apr 17:45  Isloch Minsk - Zhodino 0 - 0
Fri 13 Apr 15:45  Luch Minsk - FC Vitebsk 0 - 2
Fri 13 Apr 17:45  Soligorsk - Slutsk 0 - 1
Sat 7 Apr 10:00  FC Torpedo Mins - Gorodeya 1 - 0
Sat 7 Apr 14:00  FC Vitebsk - Soligorsk 2 - 1
Sat 7 Apr 16:00  Dinamo Minsk - Isloch Minsk 0 - 0
Fri 6 Apr 15:00  FC Minsk - BATE Borisov 0 - 2
Fri 6 Apr 17:00  Zhodino - Smolevichi-STI 1 - 0
Fri 6 Apr 18:45  Dnepr Mogilev - Gomel 1 - 0
Thu 5 Apr 14:30  Dinamo Brest - Luch Minsk 2 - 1
Thu 5 Apr 16:30  Slutsk - Neman Grodno 1 - 1
Sun 1 Apr 12:00  Isloch Minsk - FC Torpedo Mins 1 - 1
Sun 1 Apr 14:00  Gorodeya - Dnepr Mogilev 1 - 2
Sun 1 Apr 16:00  BATE Borisov - Smolevichi-STI 1 - 0
Sat 31 Mar 13:00  Gomel - Slutsk 0 - 0
Sat 31 Mar 15:00  Soligorsk - Dinamo Brest 0 - 0
Sat 31 Mar 17:00  Dinamo Minsk - Zhodino 2 - 1
Fri 30 Mar 15:30  Luch Minsk - FC Minsk 0 - 0
Fri 30 Mar 17:30  Neman Grodno - FC Vitebsk 1 - 1




 
Sun 1 Apr 12:00  Isloch Minsk - Krumkachy Minsk pp.
Fri 6 Apr 15:00  Krumkachy Minsk - Gorodeya pp.
Fri 13 Apr 15:00  Gomel - Krumkachy Minsk pp.
Sat 21 Apr 15:00  Krumkachy Minsk - Neman Grodno pp.
Mon 23 Apr 16:45  Dnepr Mogilev - Soligorsk
Mon 23 Apr 18:45  FC Vitebsk - BATE Borisov
Fri 27 Apr 15:00  Soligorsk - Krumkachy Minsk pp.
Fri 27 Apr 15:00  FC Minsk - Dinamo Brest
Fri 27 Apr 17:45  Gomel - Isloch Minsk
Sat 28 Apr 13:00  Soligorsk - FC Torpedo Mins
Sat 28 Apr 15:00  BATE Borisov - Slutsk
Sat 28 Apr 17:00  Neman Grodno - Dinamo Minsk
Sat 28 Apr 18:45  Luch Minsk - Dnepr Mogilev
Sun 29 Apr 15:30  Smolevichi-STI - FC Vitebsk
Sun 29 Apr 17:30  Gorodeya - Zhodino
Sat 5 May 15:00  Krumkachy Minsk - Luch Minsk pp.
Sat 5 May 15:00  FC Torpedo Mins - Luch Minsk
Sat 5 May 15:00  Zhodino - Dinamo Brest
Sat 5 May 15:00  FC Vitebsk - FC Minsk
Sat 5 May 15:00  Slutsk - Smolevichi-STI
Sat 5 May 15:00  Isloch Minsk - Neman Grodno
Sat 5 May 15:00  Dnepr Mogilev - BATE Borisov
Sat 5 May 15:00  Dinamo Minsk - Soligorsk
Sat 5 May 15:00  Gorodeya - Gomel
Fri 11 May 15:00  BATE Borisov - Krumkachy Minsk pp.
Fri 11 May 15:00  FC Minsk - Slutsk
Fri 11 May 15:00  Smolevichi-STI - Dnepr Mogilev
Fri 11 May 15:00  Soligorsk - Isloch Minsk
Fri 11 May 15:00  Luch Minsk - Dinamo Minsk
Fri 11 May 15:00  BATE Borisov - FC Torpedo Mins
Fri 11 May 15:00  Gomel - Zhodino -
Fri 11 May 15:00  Dinamo Brest - FC Vitebsk -
Fri 11 May 15:00  Neman Grodno - Gorodeya -
Sun 20 May 15:00  Krumkachy Minsk - Smolevichi-STI pp.
Sun 20 May 15:00  Dinamo Minsk - BATE Borisov -
Sun 20 May 15:00  Zhodino - FC Vitebsk -
Sun 20 May 15:00  Slutsk - Dinamo Brest -
Sun 20 May 15:00  Isloch Minsk - Luch Minsk -
Sun 20 May 15:00  Gorodeya - Soligorsk -
Sun 20 May 15:00  Dnepr Mogilev - FC Minsk -
Sun 20 May 15:00  FC Torpedo Mins - Smolevichi-STI -
Sun 20 May 15:00  Gomel - Neman Grodno -
Sun 27 May 15:00  FC Minsk - Krumkachy Minsk pp.
Sun 27 May 15:00  FC Minsk - FC Torpedo Mins -
Sun 27 May 15:00  FC Vitebsk - Slutsk -
Sun 27 May 15:00  Neman Grodno - Zhodino -
Sun 27 May 15:00  Luch Minsk - Gorodeya -
Sun 27 May 15:00  Soligorsk - Gomel -
Sun 27 May 15:00  Smolevichi-STI - Dinamo Minsk -
Sun 27 May 15:00  Dinamo Brest - Dnepr Mogilev -
Sun 27 May 15:00  BATE Borisov - Isloch Minsk -
Fri 1 Jun 15:00  Krumkachy Minsk - Dinamo Brest pp.
Fri 1 Jun 15:00  Dnepr Mogilev - FC Vitebsk -
Fri 1 Jun 15:00  Gorodeya - BATE Borisov -
Fri 1 Jun 15:00  Neman Grodno - Soligorsk -
Fri 1 Jun 15:00  Dinamo Minsk - FC Minsk -
Fri 1 Jun 15:00  Gomel - Luch Minsk -
Fri 1 Jun 15:00  Isloch Minsk - Smolevichi-STI -
Fri 1 Jun 15:00  Zhodino - Slutsk -
Fri 1 Jun 15:00  FC Torpedo Mins - Dinamo Brest -
Mon 11 Jun 15:00  FC Vitebsk - Krumkachy Minsk pp.
Mon 11 Jun 15:00  Smolevichi-STI - Gorodeya -
Mon 11 Jun 15:00  Slutsk - Dnepr Mogilev -
Mon 11 Jun 15:00  Soligorsk - Zhodino -
Mon 11 Jun 15:00  Luch Minsk - Neman Grodno -
Mon 11 Jun 15:00  FC Minsk - Isloch Minsk -
Mon 11 Jun 15:00  Dinamo Brest - Dinamo Minsk -
Mon 11 Jun 15:00  BATE Borisov - Gomel -
Mon 11 Jun 15:00  FC Vitebsk - FC Torpedo Mins -
Sat 16 Jun 15:00  Krumkachy Minsk - Slutsk pp.
Sat 16 Jun 15:00  Zhodino - Dnepr Mogilev -
Sat 16 Jun 15:00  Soligorsk - Luch Minsk -
Sat 16 Jun 15:00  Dinamo Minsk - FC Vitebsk -
Sat 16 Jun 15:00  Isloch Minsk - Dinamo Brest -
Sat 16 Jun 15:00  Gorodeya - FC Minsk -
Sat 16 Jun 15:00  Gomel - Smolevichi-STI -
Sat 16 Jun 15:00  FC Torpedo Mins - Slutsk -
Sat 16 Jun 15:00  Neman Grodno - BATE Borisov -
Fri 22 Jun 15:00  Dnepr Mogilev - Krumkachy Minsk pp.
Fri 22 Jun 15:00  BATE Borisov - Soligorsk -
Fri 22 Jun 15:00  FC Vitebsk - Isloch Minsk -
Fri 22 Jun 15:00  Smolevichi-STI - Neman Grodno -
Fri 22 Jun 15:00  Slutsk - Dinamo Minsk -
Fri 22 Jun 15:00  Luch Minsk - Zhodino -
Fri 22 Jun 15:00  FC Minsk - Gomel -
Fri 22 Jun 15:00  Dinamo Brest - Gorodeya -
Fri 22 Jun 15:00  Dnepr Mogilev - FC Torpedo Mins -
Sun 1 Jul 15:00  Zhodino - Krumkachy Minsk pp.
Sun 1 Jul 15:00  Gomel - Dinamo Brest -
Sun 1 Jul 15:00  Soligorsk - Smolevichi-STI -
Sun 1 Jul 15:00  Isloch Minsk - Slutsk -
Sun 1 Jul 15:00  Gorodeya - FC Vitebsk -
Sun 1 Jul 15:00  Neman Grodno - FC Minsk -
Sun 1 Jul 15:00  Luch Minsk - BATE Borisov -
Sun 1 Jul 15:00  Dinamo Minsk - Dnepr Mogilev -
Sun 1 Jul 15:00  Zhodino - FC Torpedo Mins -
Fri 6 Jul 15:00  Krumkachy Minsk - Dinamo Minsk pp.
Fri 6 Jul 15:00  BATE Borisov - Zhodino -
Fri 6 Jul 15:00  FC Vitebsk - Gomel -
Fri 6 Jul 15:00  Smolevichi-STI - Luch Minsk -
Fri 6 Jul 15:00  Slutsk - Gorodeya -
Fri 6 Jul 15:00  FC Minsk - Soligorsk -
Fri 6 Jul 15:00  Dinamo Brest - Neman Grodno -
Fri 6 Jul 15:00  FC Torpedo Mins - Dinamo Minsk -
Fri 6 Jul 15:00  Dnepr Mogilev - Isloch Minsk -
Fri 13 Jul 15:00  Krumkachy Minsk - Isloch Minsk pp.
Fri 13 Jul 15:00  FC Minsk - Luch Minsk -
Fri 13 Jul 15:00  Slutsk - Gomel -
Fri 13 Jul 15:00  Smolevichi-STI - BATE Borisov -
Fri 13 Jul 15:00  Zhodino - Dinamo Minsk -
Fri 13 Jul 15:00  Dinamo Brest - Soligorsk -
Fri 13 Jul 15:00  FC Torpedo Mins - Isloch Minsk -
Fri 13 Jul 15:00  FC Vitebsk - Neman Grodno -
Fri 13 Jul 15:00  Dnepr Mogilev - Gorodeya -
Fri 20 Jul 15:00  Gorodeya - Krumkachy Minsk pp.
Fri 20 Jul 15:00  Smolevichi-STI - Zhodino -
Fri 20 Jul 15:00  BATE Borisov - FC Minsk -
Fri 20 Jul 15:00  Isloch Minsk - Dinamo Minsk -
Fri 20 Jul 15:00  Soligorsk - FC Vitebsk -
Fri 20 Jul 15:00  Luch Minsk - Dinamo Brest -
Fri 20 Jul 15:00  Gorodeya - FC Torpedo Mins -
Fri 20 Jul 15:00  Neman Grodno - Slutsk -
Fri 20 Jul 15:00  Gomel - Dnepr Mogilev -
Sat 18 Aug 15:00  Krumkachy Minsk - Gomel pp.
Sat 18 Aug 15:00  Dinamo Minsk - Gorodeya -
Sat 18 Aug 15:00  Dinamo Brest - BATE Borisov -
Sat 18 Aug 15:00  Dnepr Mogilev - Neman Grodno -
Sat 18 Aug 15:00  FC Minsk - Smolevichi-STI -
Sat 18 Aug 15:00  Slutsk - Soligorsk -
Sat 18 Aug 15:00  FC Torpedo Mins - Gomel -
Sat 18 Aug 15:00  Zhodino - Isloch Minsk -
Sat 18 Aug 15:00  FC Vitebsk - Luch Minsk -
Sat 25 Aug 15:00  Neman Grodno - Krumkachy Minsk pp.
Sat 25 Aug 15:00  FC Minsk - Zhodino -
Sat 25 Aug 15:00  Gorodeya - Isloch Minsk -
Sat 25 Aug 15:00  Soligorsk - Dnepr Mogilev -
Sat 25 Aug 15:00  Smolevichi-STI - Dinamo Brest -
Sat 25 Aug 15:00  BATE Borisov - FC Vitebsk -
Sat 25 Aug 15:00  Neman Grodno - FC Torpedo Mins -
Sat 25 Aug 15:00  Gomel - Dinamo Minsk -
Mon 27 Aug 12:00  Slutsk - Luch Minsk -
Sat 1 Sep 15:00  Krumkachy Minsk - Soligorsk pp.
Sat 1 Sep 15:00  FC Torpedo Mins - Soligorsk -
Sat 1 Sep 15:00  FC Vitebsk - Smolevichi-STI -
Sat 1 Sep 15:00  Isloch Minsk - Gomel -
Sat 1 Sep 15:00  Zhodino - Gorodeya -
Sat 1 Sep 15:00  Dnepr Mogilev - Luch Minsk -
Sat 1 Sep 15:00  Dinamo Minsk - Neman Grodno -
Sat 1 Sep 15:00  Dinamo Brest - FC Minsk -
Sat 1 Sep 15:00  Slutsk - BATE Borisov -
Sat 15 Sep 15:00  Luch Minsk - Krumkachy Minsk pp.
Sat 15 Sep 15:00  Smolevichi-STI - Slutsk -
Sat 15 Sep 15:00  Luch Minsk - FC Torpedo Mins -
Sat 15 Sep 15:00  Soligorsk - Dinamo Minsk -
Sat 15 Sep 15:00  Neman Grodno - Isloch Minsk -
Sat 15 Sep 15:00  FC Minsk - FC Vitebsk -
Sat 15 Sep 15:00  Gomel - Gorodeya -
Sat 15 Sep 15:00  BATE Borisov - Dnepr Mogilev -
Sat 15 Sep 15:00  Dinamo Brest - Zhodino -
Sat 22 Sep 15:00  Krumkachy Minsk - BATE Borisov pp.
Sat 22 Sep 15:00  Slutsk - FC Minsk -
Sat 22 Sep 15:00  FC Torpedo Mins - BATE Borisov -
Sat 22 Sep 15:00  Dinamo Minsk - Luch Minsk -
Sat 22 Sep 15:00  Zhodino - Gomel -
Sat 22 Sep 15:00  Isloch Minsk - Soligorsk -
Sat 22 Sep 15:00  FC Vitebsk - Dinamo Brest -
Sat 22 Sep 15:00  Gorodeya - Neman Grodno -
Sat 22 Sep 15:00  Dnepr Mogilev - Smolevichi-STI -
Mon 1 Oct 15:00  Smolevichi-STI - Krumkachy Minsk pp.
Mon 1 Oct 15:00  Soligorsk - Gorodeya -
Mon 1 Oct 15:00  Neman Grodno - Gomel -
Mon 1 Oct 15:00  Luch Minsk - Isloch Minsk -
Mon 1 Oct 15:00  FC Minsk - Dnepr Mogilev -
Mon 1 Oct 15:00  Dinamo Brest - Slutsk -
Mon 1 Oct 15:00  BATE Borisov - Dinamo Minsk -
Mon 1 Oct 15:00  Smolevichi-STI - FC Torpedo Mins -
Mon 1 Oct 15:00  FC Vitebsk - Zhodino -
Sun 7 Oct 15:00  Krumkachy Minsk - FC Minsk pp.
Sun 7 Oct 15:00  FC Torpedo Mins - FC Minsk -
Sun 7 Oct 15:00  Zhodino - Neman Grodno -
Sun 7 Oct 15:00  Slutsk - FC Vitebsk -
Sun 7 Oct 15:00  Gorodeya - Luch Minsk -
Sun 7 Oct 15:00  Gomel - Soligorsk -
Sun 7 Oct 15:00  Dnepr Mogilev - Dinamo Brest -
Sun 7 Oct 15:00  Dinamo Minsk - Smolevichi-STI -
Sun 7 Oct 15:00  Isloch Minsk - BATE Borisov -
Fri 19 Oct 15:00  Dinamo Brest - Krumkachy Minsk pp.
Fri 19 Oct 15:00  Dinamo Brest - FC Torpedo Mins -
Fri 19 Oct 15:00  Smolevichi-STI - Isloch Minsk -
Fri 19 Oct 15:00  BATE Borisov - Gorodeya -
Fri 19 Oct 15:00  Slutsk - Zhodino -
Fri 19 Oct 15:00  FC Vitebsk - Dnepr Mogilev -
Fri 19 Oct 15:00  Luch Minsk - Gomel -
Fri 19 Oct 15:00  FC Minsk - Dinamo Minsk -
Fri 19 Oct 15:00  Soligorsk - Neman Grodno -
Fri 26 Oct 15:00  Krumkachy Minsk - FC Vitebsk pp.
Fri 26 Oct 15:00  Gomel - BATE Borisov -
Fri 26 Oct 15:00  Dnepr Mogilev - Slutsk -
Fri 26 Oct 15:00  Dinamo Minsk - Dinamo Brest -
Fri 26 Oct 15:00  Zhodino - Soligorsk -
Fri 26 Oct 15:00  Neman Grodno - Luch Minsk -
Fri 26 Oct 15:00  Isloch Minsk - FC Minsk -
Fri 26 Oct 15:00  Gorodeya - Smolevichi-STI -
Fri 26 Oct 15:00  FC Torpedo Mins - FC Vitebsk -
Sat 3 Nov 16:00  Slutsk - Krumkachy Minsk pp.
Sat 3 Nov 16:00  Slutsk - FC Torpedo Mins -
Sat 3 Nov 16:00  Smolevichi-STI - Gomel -
Sat 3 Nov 16:00  Luch Minsk - Soligorsk -
Sat 3 Nov 16:00  FC Minsk - Gorodeya -
Sat 3 Nov 16:00  Dnepr Mogilev - Zhodino -
Sat 3 Nov 16:00  Dinamo Brest - Isloch Minsk -
Sat 3 Nov 16:00  BATE Borisov - Neman Grodno -
Sat 3 Nov 16:00  FC Vitebsk - Dinamo Minsk -
Fri 9 Nov 16:00  Krumkachy Minsk - Dnepr Mogilev pp.
Fri 9 Nov 16:00  FC Torpedo Mins - Dnepr Mogilev -
Fri 9 Nov 16:00  Zhodino - Luch Minsk -
Fri 9 Nov 16:00  Soligorsk - BATE Borisov -
Fri 9 Nov 16:00  Neman Grodno - Smolevichi-STI -
Fri 9 Nov 16:00  Gorodeya - Dinamo Brest -
Fri 9 Nov 16:00  Gomel - FC Minsk -
Fri 9 Nov 16:00  Dinamo Minsk - Slutsk -
Fri 9 Nov 16:00  Isloch Minsk - FC Vitebsk -
Sat 24 Nov 16:00  Krumkachy Minsk - Zhodino pp.
Sat 24 Nov 16:00  FC Torpedo Mins - Zhodino -
Sat 24 Nov 16:00  FC Vitebsk - Gorodeya -
Sat 24 Nov 16:00  BATE Borisov - Luch Minsk -
Sat 24 Nov 16:00  Dinamo Brest - Gomel -
Sat 24 Nov 16:00  Dnepr Mogilev - Dinamo Minsk -
Sat 24 Nov 16:00  Slutsk - Isloch Minsk -
Sat 24 Nov 16:00  FC Minsk - Neman Grodno -
Sat 24 Nov 16:00  Smolevichi-STI - Soligorsk -
Sun 2 Dec 16:00  Dinamo Minsk - Krumkachy Minsk pp.
Sun 2 Dec 16:00  Neman Grodno - Dinamo Brest -
Sun 2 Dec 16:00  Gomel - FC Vitebsk -
Sun 2 Dec 16:00  Gorodeya - Slutsk -
Sun 2 Dec 16:00  Dinamo Minsk - FC Torpedo Mins -
Sun 2 Dec 16:00  Isloch Minsk - Dnepr Mogilev -
Sun 2 Dec 16:00  Luch Minsk - Smolevichi-STI -
Sun 2 Dec 16:00  Zhodino - BATE Borisov -
Sun 2 Dec 16:00  Soligorsk - FC Minsk -



Please note that forthcoming matches dates and times are subject to change. We are not responsible for any errors or any changes that may be made. For certain leagues, all upcoming matches may not be displayed on this page. Please check the official sources for the latest match dates and the full league schedules.




SoccerSTATS.com provides statistics and results on national and international football (soccer) competitions. Example of statistics include form tables, scoring stats, statistical previews, goal timing and attendance stats.
F.A.Q.
Contact
Privacy Policy
Cookie usage
Terms and conditions of use
 
 Follow us on Twitter
 Find us on Facebook
Products, services, promotional offers and other offerings from partners and advertisers are subject to terms and conditions.
18+                            Useful links (third-party websites):   www.gamcare.org.uk       www.begambleaware.org
   

     Copyright 1998-2018 SoccerSTATS.com