Argentina
ar
Austria
at
Belgium
be
Brazil
br
Switzerland
ch
Germany
de
Denmark
dk
England
en
England2
e2
England3
e3
England4
e4
Spain
es
Finland
fi
France
fr
Holland
nl
Italy
it
Norway
no
Portugal
pt
Russia
ru
Scotland
sc
Sweden
se

Current results and statistics with a mobile-friendly display can be accessed on SoccerStatistics.com for national leagues.

Matches by gameweek

  Round 1
Fri. 28 Jul. 17:00  Hradec Kralove - Taborsko 1 - 1
Fri. 28 Jul. 17:00  Vitkovice - Usti nad Labem 0 - 0
Sat. 29 Jul. 09:15  FC Olympia Hrad - FK Pardubice 1 - 0
Sat. 29 Jul. 16:00  Frydek-Mistek - SFC Opava 1 - 1
Sat. 29 Jul. 16:00  Pribram - Znojmo 0 - 0
Sun. 30 Jul. 16:00  Varnsdorf - Fotbal Trinec 0 - 1
Sun. 30 Jul. 16:00  Graffin Vlasim - Banik Sokolov 2 - 1
Mon. 31 Jul. 17:00  Budejovice - Viktoria Zizkov 1 - 1

  Total goals 11
  Goals per game 1.38
  Under 2.5 goals 7 / 8
  Over 2.5 goals 1 / 8
  Home wins 2
  Draws 5
  Away wins 1


  Round 2
Fri. 4 Aug. 17:00  Usti nad Labem - Banik Sokolov 2 - 1
Fri. 4 Aug. 18:30  Znojmo - Hradec Kralove 1 - 3
Sat. 5 Aug. 09:15  FK Pardubice - Frydek-Mistek 1 - 0
Sat. 5 Aug. 09:15  Fotbal Trinec - Pribram 2 - 1
Sat. 5 Aug. 13:30  SFC Opava - Vitkovice 6 - 2
Sat. 5 Aug. 16:00  Taborsko - FC Olympia Hrad 2 - 2
Sun. 6 Aug. 09:15  Viktoria Zizkov - Varnsdorf 0 - 0
Sun. 6 Aug. 16:00  Graffin Vlasim - Budejovice 0 - 2

  Total goals 25
  Goals per game 3.13
  Under 2.5 goals 3 / 8
  Over 2.5 goals 5 / 8
  Home wins 4
  Draws 2
  Away wins 2


  Round 3
Fri. 11 Aug. 17:00  Vitkovice - Znojmo 1 - 1
Fri. 11 Aug. 17:00  Usti nad Labem - SFC Opava 2 - 5
Sat. 12 Aug. 09:15  FC Olympia Hrad - Viktoria Zizkov 2 - 2
Sat. 12 Aug. 16:00  Frydek-Mistek - Fotbal Trinec 1 - 0
Sat. 12 Aug. 16:00  Pribram - Graffin Vlasim 4 - 2
Sun. 13 Aug. 14:00  Banik Sokolov - Taborsko 3 - 3
Sun. 13 Aug. 16:00  Varnsdorf - Budejovice 2 - 3
Mon. 14 Aug. 17:00  Hradec Kralove - FK Pardubice 2 - 1

  Total goals 34
  Goals per game 4.25
  Under 2.5 goals 2 / 8
  Over 2.5 goals 6 / 8
  Home wins 3
  Draws 3
  Away wins 2


  Round 4
Fri. 18 Aug. 18:30  Znojmo - Frydek-Mistek
Sat. 19 Aug. 09:15  FK Pardubice - Usti nad Labem
Sat. 19 Aug. 09:15  Fotbal Trinec - FC Olympia Hrad
Sat. 19 Aug. 16:00  Taborsko - Pribram
Sat. 19 Aug. 17:00  SFC Opava - Banik Sokolov
Sun. 20 Aug. 09:15  Viktoria Zizkov - Vitkovice
Sun. 20 Aug. 16:00  Budejovice - Hradec Kralove
Sun. 20 Aug. 16:00  Graffin Vlasim - Varnsdorf


  Round 5
Tue. 22 Aug. 17:00  SFC Opava - Taborsko
Wed. 23 Aug. 15:30  FC Olympia Hrad - Budejovice
Wed. 23 Aug. 16:00  Frydek-Mistek - Graffin Vlasim
Wed. 23 Aug. 16:00  Pribram - Varnsdorf
Wed. 23 Aug. 16:00  Banik Sokolov - Fotbal Trinec
Wed. 23 Aug. 17:00  Hradec Kralove - Viktoria Zizkov
Wed. 23 Aug. 17:00  Vitkovice - FK Pardubice
Wed. 23 Aug. 17:00  Usti nad Labem - Znojmo


  Round 6
Sat. 26 Aug. 09:15  FK Pardubice - Banik Sokolov
Sun. 27 Aug. 09:15  Viktoria Zizkov - Pribram
Sun. 27 Aug. 16:00  Budejovice - Usti nad Labem
Sun. 27 Aug. 16:00  Varnsdorf - Vitkovice
Sun. 27 Aug. 16:00  Graffin Vlasim - FC Olympia Hrad
Sun. 27 Aug. 16:30  Fotbal Trinec - Hradec Kralove
Sun. 27 Aug. 18:30  Znojmo - SFC Opava
Mon. 28 Aug. 16:30  Taborsko - Frydek-Mistek    


  Round 7
Sat. 9 Sep. 16:00  Frydek-Mistek - Viktoria Zizkov    
Sat. 9 Sep. 16:00  SFC Opava - FK Pardubice    
Sat. 9 Sep. 16:00  Hradec Kralove - Graffin Vlasim    
Sat. 9 Sep. 16:00  FC Olympia Hrad - Varnsdorf    
Sat. 9 Sep. 16:00  Pribram - Budejovice    
Sat. 9 Sep. 16:00  Vitkovice - Taborsko    
Sat. 9 Sep. 16:00  Usti nad Labem - Fotbal Trinec    
Sat. 9 Sep. 16:00  Banik Sokolov - Znojmo    


  Round 8
Sat. 16 Sep. 16:00  Budejovice - Frydek-Mistek    
Sat. 16 Sep. 16:00  Viktoria Zizkov - Banik Sokolov    
Sat. 16 Sep. 16:00  Taborsko - Usti nad Labem    
Sat. 16 Sep. 16:00  FK Pardubice - Znojmo    
Sat. 16 Sep. 16:00  Pribram - FC Olympia Hrad    
Sat. 16 Sep. 16:00  Varnsdorf - Hradec Kralove    
Sat. 16 Sep. 16:00  Fotbal Trinec - SFC Opava    
Sat. 16 Sep. 16:00  Graffin Vlasim - Vitkovice    


  Round 9
Sat. 23 Sep. 16:00  Frydek-Mistek - FC Olympia Hrad    
Sat. 23 Sep. 16:00  SFC Opava - Graffin Vlasim    
Sat. 23 Sep. 16:00  Hradec Kralove - Pribram    
Sat. 23 Sep. 16:00  FK Pardubice - Viktoria Zizkov    
Sat. 23 Sep. 16:00  Znojmo - Taborsko    
Sat. 23 Sep. 16:00  Vitkovice - Fotbal Trinec    
Sat. 23 Sep. 16:00  Usti nad Labem - Varnsdorf    
Sat. 23 Sep. 16:00  Banik Sokolov - Budejovice    


  Round 10
Sat. 30 Sep. 16:00  Budejovice - Vitkovice    
Sat. 30 Sep. 16:00  Viktoria Zizkov - SFC Opava    
Sat. 30 Sep. 16:00  Taborsko - FK Pardubice    
Sat. 30 Sep. 16:00  FC Olympia Hrad - Hradec Kralove    
Sat. 30 Sep. 16:00  Pribram - Frydek-Mistek    
Sat. 30 Sep. 16:00  Varnsdorf - Banik Sokolov    
Sat. 30 Sep. 16:00  Fotbal Trinec - Znojmo    
Sat. 30 Sep. 16:00  Graffin Vlasim - Usti nad Labem    


  Round 11
Sat. 14 Oct. 16:00  Frydek-Mistek - Hradec Kralove    
Sat. 14 Oct. 16:00  SFC Opava - Varnsdorf    
Sat. 14 Oct. 16:00  Taborsko - Fotbal Trinec    
Sat. 14 Oct. 16:00  FK Pardubice - Graffin Vlasim    
Sat. 14 Oct. 16:00  Znojmo - Budejovice    
Sat. 14 Oct. 16:00  Vitkovice - Pribram    
Sat. 14 Oct. 16:00  Usti nad Labem - Viktoria Zizkov    
Sat. 14 Oct. 16:00  Banik Sokolov - FC Olympia Hrad    


  Round 12
Sat. 21 Oct. 16:00  Budejovice - SFC Opava    
Sat. 21 Oct. 16:00  Viktoria Zizkov - Znojmo    
Sat. 21 Oct. 16:00  Hradec Kralove - Banik Sokolov    
Sat. 21 Oct. 16:00  FC Olympia Hrad - Vitkovice    
Sat. 21 Oct. 16:00  Pribram - Usti nad Labem    
Sat. 21 Oct. 16:00  Varnsdorf - Frydek-Mistek    
Sat. 21 Oct. 16:00  Fotbal Trinec - FK Pardubice    
Sat. 21 Oct. 16:00  Graffin Vlasim - Taborsko    


  Round 13
Sat. 28 Oct. 16:00  SFC Opava - FC Olympia Hrad    
Sat. 28 Oct. 16:00  Taborsko - Budejovice    
Sat. 28 Oct. 16:00  FK Pardubice - Varnsdorf    
Sat. 28 Oct. 16:00  Znojmo - Graffin Vlasim    
Sat. 28 Oct. 16:00  Fotbal Trinec - Viktoria Zizkov    
Sat. 28 Oct. 16:00  Vitkovice - Frydek-Mistek    
Sat. 28 Oct. 16:00  Usti nad Labem - Hradec Kralove    
Sat. 28 Oct. 16:00  Banik Sokolov - Pribram    


  Round 14
Sat. 4 Nov. 15:00  Budejovice - FK Pardubice    
Sat. 4 Nov. 15:00  Viktoria Zizkov - Taborsko    
Sat. 4 Nov. 15:00  Frydek-Mistek - Banik Sokolov    
Sat. 4 Nov. 15:00  Hradec Kralove - Vitkovice    
Sat. 4 Nov. 15:00  FC Olympia Hrad - Usti nad Labem    
Sat. 4 Nov. 15:00  Pribram - SFC Opava    
Sat. 4 Nov. 15:00  Varnsdorf - Znojmo    
Sat. 4 Nov. 15:00  Graffin Vlasim - Fotbal Trinec    


  Round 15
Sat. 18 Nov. 15:00  Viktoria Zizkov - Graffin Vlasim    
Sat. 18 Nov. 15:00  SFC Opava - Hradec Kralove    
Sat. 18 Nov. 15:00  Taborsko - Varnsdorf    
Sat. 18 Nov. 15:00  FK Pardubice - Pribram    
Sat. 18 Nov. 15:00  Znojmo - FC Olympia Hrad    
Sat. 18 Nov. 15:00  Fotbal Trinec - Budejovice    
Sat. 18 Nov. 15:00  Usti nad Labem - Frydek-Mistek    
Sat. 18 Nov. 15:00  Banik Sokolov - Vitkovice    




  Round 16
Sat. 25 Nov. 15:00  Budejovice - Graffin Vlasim    
Sat. 25 Nov. 15:00  Frydek-Mistek - FK Pardubice    
Sat. 25 Nov. 15:00  Hradec Kralove - Znojmo    
Sat. 25 Nov. 15:00  FC Olympia Hrad - Taborsko    
Sat. 25 Nov. 15:00  Pribram - Fotbal Trinec    
Sat. 25 Nov. 15:00  Varnsdorf - Viktoria Zizkov    
Sat. 25 Nov. 15:00  Vitkovice - SFC Opava    
Sat. 25 Nov. 15:00  Banik Sokolov - Usti nad Labem    


  Round 17
Sat. 3 Mar. 15:00  Budejovice - Varnsdorf    
Sat. 3 Mar. 15:00  Viktoria Zizkov - FC Olympia Hrad    
Sat. 3 Mar. 15:00  SFC Opava - Usti nad Labem    
Sat. 3 Mar. 15:00  Taborsko - Banik Sokolov    
Sat. 3 Mar. 15:00  FK Pardubice - Hradec Kralove    
Sat. 3 Mar. 15:00  Znojmo - Vitkovice    
Sat. 3 Mar. 15:00  Fotbal Trinec - Frydek-Mistek    
Sat. 3 Mar. 15:00  Graffin Vlasim - Pribram    


  Round 18
Sat. 10 Mar. 15:00  Frydek-Mistek - Znojmo    
Sat. 10 Mar. 15:00  Hradec Kralove - Budejovice    
Sat. 10 Mar. 15:00  FC Olympia Hrad - Fotbal Trinec    
Sat. 10 Mar. 15:00  Pribram - Taborsko    
Sat. 10 Mar. 15:00  Varnsdorf - Graffin Vlasim    
Sat. 10 Mar. 15:00  Vitkovice - Viktoria Zizkov    
Sat. 10 Mar. 15:00  Usti nad Labem - FK Pardubice    
Sat. 10 Mar. 15:00  Banik Sokolov - SFC Opava    


  Round 19
Sat. 17 Mar. 15:00  Budejovice - FC Olympia Hrad    
Sat. 17 Mar. 15:00  Viktoria Zizkov - Hradec Kralove    
Sat. 17 Mar. 15:00  Taborsko - SFC Opava    
Sat. 17 Mar. 15:00  FK Pardubice - Vitkovice    
Sat. 17 Mar. 15:00  Znojmo - Usti nad Labem    
Sat. 17 Mar. 15:00  Varnsdorf - Pribram    
Sat. 17 Mar. 15:00  Fotbal Trinec - Banik Sokolov    
Sat. 17 Mar. 15:00  Graffin Vlasim - Frydek-Mistek    


  Round 20
Sat. 31 Mar. 14:00  Frydek-Mistek - Taborsko    
Sat. 31 Mar. 14:00  SFC Opava - Znojmo    
Sat. 31 Mar. 14:00  Hradec Kralove - Fotbal Trinec    
Sat. 31 Mar. 14:00  FC Olympia Hrad - Graffin Vlasim    
Sat. 31 Mar. 14:00  Pribram - Viktoria Zizkov    
Sat. 31 Mar. 14:00  Vitkovice - Varnsdorf    
Sat. 31 Mar. 14:00  Usti nad Labem - Budejovice    
Sat. 31 Mar. 14:00  Banik Sokolov - FK Pardubice    


  Round 21
Sat. 7 Apr. 16:00  Budejovice - Pribram    
Sat. 7 Apr. 16:00  Viktoria Zizkov - Frydek-Mistek    
Sat. 7 Apr. 16:00  Taborsko - Vitkovice    
Sat. 7 Apr. 16:00  FK Pardubice - SFC Opava    
Sat. 7 Apr. 16:00  Znojmo - Banik Sokolov    
Sat. 7 Apr. 16:00  Varnsdorf - FC Olympia Hrad    
Sat. 7 Apr. 16:00  Fotbal Trinec - Usti nad Labem    
Sat. 7 Apr. 16:00  Graffin Vlasim - Hradec Kralove    


  Round 22
Sat. 14 Apr. 16:00  Frydek-Mistek - Budejovice    
Sat. 14 Apr. 16:00  SFC Opava - Fotbal Trinec    
Sat. 14 Apr. 16:00  Hradec Kralove - Varnsdorf    
Sat. 14 Apr. 16:00  FC Olympia Hrad - Pribram    
Sat. 14 Apr. 16:00  Znojmo - FK Pardubice    
Sat. 14 Apr. 16:00  Vitkovice - Graffin Vlasim    
Sat. 14 Apr. 16:00  Usti nad Labem - Taborsko    
Sat. 14 Apr. 16:00  Banik Sokolov - Viktoria Zizkov    


  Round 23
Sat. 21 Apr. 16:00  Budejovice - Banik Sokolov    
Sat. 21 Apr. 16:00  Viktoria Zizkov - FK Pardubice    
Sat. 21 Apr. 16:00  Taborsko - Znojmo    
Sat. 21 Apr. 16:00  FC Olympia Hrad - Frydek-Mistek    
Sat. 21 Apr. 16:00  Pribram - Hradec Kralove    
Sat. 21 Apr. 16:00  Varnsdorf - Usti nad Labem    
Sat. 21 Apr. 16:00  Fotbal Trinec - Vitkovice    
Sat. 21 Apr. 16:00  Graffin Vlasim - SFC Opava    


  Round 24
Wed. 25 Apr. 16:00  Frydek-Mistek - Pribram    
Wed. 25 Apr. 16:00  SFC Opava - Viktoria Zizkov    
Wed. 25 Apr. 16:00  Hradec Kralove - FC Olympia Hrad    
Wed. 25 Apr. 16:00  FK Pardubice - Taborsko    
Wed. 25 Apr. 16:00  Znojmo - Fotbal Trinec    
Wed. 25 Apr. 16:00  Vitkovice - Budejovice    
Wed. 25 Apr. 16:00  Usti nad Labem - Graffin Vlasim    
Wed. 25 Apr. 16:00  Banik Sokolov - Varnsdorf    


  Round 25
Sat. 28 Apr. 16:00  Budejovice - Znojmo    
Sat. 28 Apr. 16:00  Viktoria Zizkov - Usti nad Labem    
Sat. 28 Apr. 16:00  Hradec Kralove - Frydek-Mistek    
Sat. 28 Apr. 16:00  FC Olympia Hrad - Banik Sokolov    
Sat. 28 Apr. 16:00  Pribram - Vitkovice    
Sat. 28 Apr. 16:00  Varnsdorf - SFC Opava    
Sat. 28 Apr. 16:00  Fotbal Trinec - Taborsko    
Sat. 28 Apr. 16:00  Graffin Vlasim - FK Pardubice    


  Round 26
Sat. 5 May. 16:00  Frydek-Mistek - Varnsdorf    
Sat. 5 May. 16:00  SFC Opava - Budejovice    
Sat. 5 May. 16:00  Taborsko - Graffin Vlasim    
Sat. 5 May. 16:00  FK Pardubice - Fotbal Trinec    
Sat. 5 May. 16:00  Znojmo - Viktoria Zizkov    
Sat. 5 May. 16:00  Vitkovice - FC Olympia Hrad    
Sat. 5 May. 16:00  Usti nad Labem - Pribram    
Sat. 5 May. 16:00  Banik Sokolov - Hradec Kralove    


  Round 27
Sat. 12 May. 16:00  Budejovice - Taborsko    
Sat. 12 May. 16:00  Viktoria Zizkov - Fotbal Trinec    
Sat. 12 May. 16:00  Frydek-Mistek - Vitkovice    
Sat. 12 May. 16:00  Hradec Kralove - Usti nad Labem    
Sat. 12 May. 16:00  FC Olympia Hrad - SFC Opava    
Sat. 12 May. 16:00  Pribram - Banik Sokolov    
Sat. 12 May. 16:00  Varnsdorf - FK Pardubice    
Sat. 12 May. 16:00  Graffin Vlasim - Znojmo    


  Round 28
Wed. 16 May. 16:00  SFC Opava - Pribram    
Wed. 16 May. 16:00  Taborsko - Viktoria Zizkov    
Wed. 16 May. 16:00  FK Pardubice - Budejovice    
Wed. 16 May. 16:00  Znojmo - Varnsdorf    
Wed. 16 May. 16:00  Fotbal Trinec - Graffin Vlasim    
Wed. 16 May. 16:00  Vitkovice - Hradec Kralove    
Wed. 16 May. 16:00  Usti nad Labem - FC Olympia Hrad    
Wed. 16 May. 16:00  Banik Sokolov - Frydek-Mistek    


  Round 29
Sat. 19 May. 16:00  Budejovice - Fotbal Trinec    
Sat. 19 May. 16:00  Frydek-Mistek - Usti nad Labem    
Sat. 19 May. 16:00  Hradec Kralove - SFC Opava    
Sat. 19 May. 16:00  FC Olympia Hrad - Znojmo    
Sat. 19 May. 16:00  Pribram - FK Pardubice    
Sat. 19 May. 16:00  Varnsdorf - Taborsko    
Sat. 19 May. 16:00  Vitkovice - Banik Sokolov    
Sat. 19 May. 16:00  Graffin Vlasim - Viktoria Zizkov    


  Round 30
Sat. 26 May. 16:00  Viktoria Zizkov - Budejovice    
Sat. 26 May. 16:00  SFC Opava - Frydek-Mistek    
Sat. 26 May. 16:00  Taborsko - Hradec Kralove    
Sat. 26 May. 16:00  FK Pardubice - FC Olympia Hrad    
Sat. 26 May. 16:00  Znojmo - Pribram    
Sat. 26 May. 16:00  Fotbal Trinec - Varnsdorf    
Sat. 26 May. 16:00  Usti nad Labem - Vitkovice    
Sat. 26 May. 16:00  Banik Sokolov - Graffin Vlasim    


Please note that forthcoming matches dates and times are subject to change. We are not responsible for any errors or any changes that may be made. For certain leagues, all upcoming matches may not be displayed on this page. Please check the official sources for the latest match dates and the full league schedules.





SoccerSTATS.com provides statistics and results on national and international football (soccer) competitions. Example of statistics include form tables, scores stats, statistical previews, goals scored by time segment and attendance stats.
F.A.Q.
Contact
Privacy and cookies policy
Terms and conditions of use
 
Follow us on Twitter
Follow us on Facebook
   

     Copyright 1998-2017 SoccerSTATS.com
 
    


  Pld Pts
1  SFC Opava 3 7
2  Budejovice 3 7
3  Hradec Kralove 3 7
4  Fotbal Trinec 3 6
5  FC Olympia Hrad 3 5
6  Pribram 3 4
7  Frydek-Mistek 3 4
8  Usti nad Labem 3 4
9  Taborsko 3 3
10  Viktoria Zizkov 3 3
11  FK Pardubice 3 3
12  Graffin Vlasim 3 3
13  Znojmo 3 2
14  Vitkovice 3 2
15  Banik Sokolov 3 1
16  Varnsdorf 3 1