Argentina
AR
Austria
AT
Belgium
BE
Brazil
BR
Switzerland
CH
Germany
DE
Denmark
DK
England
EN
England2
E2
England3
E3
England4
E4
Spain
ES
Finland
FI
France
FR
Netherlands
NL
Italy
IT
Norway
NO
Portugal
PT
Russia
RU
Scotland
SC
Sweden
SE
Matches by gameweek

  Round 1
Sat. 21 Jul. 17:00  Gryf Wejherowo - Gornik Leczna
Sat. 21 Jul. 17:00  ROW Rybnik - Stal Stalowa
Sat. 21 Jul. 17:00  Resovia - Znicz Pruszkow
Sat. 21 Jul. 17:00  Elana Torun - Rozwoj Katowice
Sat. 21 Jul. 17:00  Widzew Lodz - Olimpia Elblag
Sat. 21 Jul. 17:00  Blekitni Starg. - Grudziadz
Sat. 21 Jul. 17:00  Pogon Siedlce - GKS Belchatow
Sat. 21 Jul. 17:00  Siarka Tarnobr. - Ruch Chorzow
Sat. 21 Jul. 17:00  Radomiak Radom - SKRA Czestoch.


  Round 2
Sat. 28 Jul. 17:00  Gryf Wejherowo - ROW Rybnik
Sat. 28 Jul. 17:00  Gornik Leczna - SKRA Czestoch.
Sat. 28 Jul. 17:00  Stal Stalowa - Resovia
Sat. 28 Jul. 17:00  Znicz Pruszkow - Elana Torun
Sat. 28 Jul. 17:00  Rozwoj Katowice - Widzew Lodz
Sat. 28 Jul. 17:00  Olimpia Elblag - Blekitni Starg.
Sat. 28 Jul. 17:00  Grudziadz - Pogon Siedlce
Sat. 28 Jul. 17:00  GKS Belchatow - Siarka Tarnobr.
Sat. 28 Jul. 17:00  Ruch Chorzow - Radomiak Radom


  Round 3
Sat. 4 Aug. 17:00  ROW Rybnik - Gornik Leczna
Sat. 4 Aug. 17:00  Resovia - Gryf Wejherowo
Sat. 4 Aug. 17:00  Elana Torun - Stal Stalowa
Sat. 4 Aug. 17:00  Widzew Lodz - Znicz Pruszkow
Sat. 4 Aug. 17:00  Blekitni Starg. - Rozwoj Katowice
Sat. 4 Aug. 17:00  Pogon Siedlce - Olimpia Elblag    
Sat. 4 Aug. 17:00  Siarka Tarnobr. - Grudziadz    
Sat. 4 Aug. 17:00  Ruch Chorzow - SKRA Czestoch.    
Sat. 4 Aug. 17:00  Radomiak Radom - GKS Belchatow    


  Round 4
Sat. 11 Aug. 17:00  Gryf Wejherowo - Elana Torun    
Sat. 11 Aug. 17:00  Gornik Leczna - Ruch Chorzow    
Sat. 11 Aug. 17:00  ROW Rybnik - Resovia    
Sat. 11 Aug. 17:00  Stal Stalowa - Widzew Lodz    
Sat. 11 Aug. 17:00  Znicz Pruszkow - Blekitni Starg.    
Sat. 11 Aug. 17:00  Rozwoj Katowice - Pogon Siedlce    
Sat. 11 Aug. 17:00  Olimpia Elblag - Siarka Tarnobr.    
Sat. 11 Aug. 17:00  Grudziadz - Radomiak Radom    
Sat. 11 Aug. 17:00  GKS Belchatow - SKRA Czestoch.    


  Round 5
Sat. 18 Aug. 17:00  Resovia - Gornik Leczna    
Sat. 18 Aug. 17:00  Elana Torun - ROW Rybnik    
Sat. 18 Aug. 17:00  Widzew Lodz - Gryf Wejherowo    
Sat. 18 Aug. 17:00  Blekitni Starg. - Stal Stalowa    
Sat. 18 Aug. 17:00  Pogon Siedlce - Znicz Pruszkow    
Sat. 18 Aug. 17:00  Siarka Tarnobr. - Rozwoj Katowice    
Sat. 18 Aug. 17:00  Ruch Chorzow - GKS Belchatow    
Sat. 18 Aug. 17:00  Radomiak Radom - Olimpia Elblag    
Sat. 18 Aug. 17:00  SKRA Czestoch. - Grudziadz    


  Round 6
Wed. 22 Aug. 17:00  Gryf Wejherowo - Blekitni Starg.    
Wed. 22 Aug. 17:00  Gornik Leczna - GKS Belchatow    
Wed. 22 Aug. 17:00  ROW Rybnik - Widzew Lodz    
Wed. 22 Aug. 17:00  Stal Stalowa - Pogon Siedlce    
Wed. 22 Aug. 17:00  Resovia - Elana Torun    
Wed. 22 Aug. 17:00  Znicz Pruszkow - Siarka Tarnobr.    
Wed. 22 Aug. 17:00  Rozwoj Katowice - Radomiak Radom    
Wed. 22 Aug. 17:00  Olimpia Elblag - SKRA Czestoch.    
Wed. 22 Aug. 17:00  Grudziadz - Ruch Chorzow    


  Round 7
Sat. 25 Aug. 17:00  Elana Torun - Gornik Leczna    
Sat. 25 Aug. 17:00  Widzew Lodz - Resovia    
Sat. 25 Aug. 17:00  Blekitni Starg. - ROW Rybnik    
Sat. 25 Aug. 17:00  Pogon Siedlce - Gryf Wejherowo    
Sat. 25 Aug. 17:00  GKS Belchatow - Grudziadz    
Sat. 25 Aug. 17:00  Siarka Tarnobr. - Stal Stalowa    
Sat. 25 Aug. 17:00  Ruch Chorzow - Olimpia Elblag    
Sat. 25 Aug. 17:00  Radomiak Radom - Znicz Pruszkow    
Sat. 25 Aug. 17:00  SKRA Czestoch. - Rozwoj Katowice    


  Round 8
Sat. 1 Sep. 17:00  Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobr.    
Sat. 1 Sep. 17:00  Gornik Leczna - Grudziadz    
Sat. 1 Sep. 17:00  ROW Rybnik - Pogon Siedlce    
Sat. 1 Sep. 17:00  Stal Stalowa - Radomiak Radom    
Sat. 1 Sep. 17:00  Resovia - Blekitni Starg.    
Sat. 1 Sep. 17:00  Znicz Pruszkow - SKRA Czestoch.    
Sat. 1 Sep. 17:00  Elana Torun - Widzew Lodz    
Sat. 1 Sep. 17:00  Rozwoj Katowice - Ruch Chorzow    
Sat. 1 Sep. 17:00  Olimpia Elblag - GKS Belchatow    


  Round 9
Sat. 8 Sep. 17:00  Widzew Lodz - Gornik Leczna    
Sat. 8 Sep. 17:00  Blekitni Starg. - Elana Torun    
Sat. 8 Sep. 17:00  Grudziadz - Olimpia Elblag    
Sat. 8 Sep. 17:00  Pogon Siedlce - Resovia    
Sat. 8 Sep. 17:00  GKS Belchatow - Rozwoj Katowice    
Sat. 8 Sep. 17:00  Siarka Tarnobr. - ROW Rybnik    
Sat. 8 Sep. 17:00  Ruch Chorzow - Znicz Pruszkow    
Sat. 8 Sep. 17:00  Radomiak Radom - Gryf Wejherowo    
Sat. 8 Sep. 17:00  SKRA Czestoch. - Stal Stalowa    


  Round 10
Sat. 15 Sep. 17:00  Gryf Wejherowo - SKRA Czestoch.    
Sat. 15 Sep. 17:00  Gornik Leczna - Olimpia Elblag    
Sat. 15 Sep. 17:00  ROW Rybnik - Radomiak Radom    
Sat. 15 Sep. 17:00  Stal Stalowa - Ruch Chorzow    
Sat. 15 Sep. 17:00  Resovia - Siarka Tarnobr.    
Sat. 15 Sep. 17:00  Znicz Pruszkow - GKS Belchatow    
Sat. 15 Sep. 17:00  Elana Torun - Pogon Siedlce    
Sat. 15 Sep. 17:00  Rozwoj Katowice - Grudziadz    
Sat. 15 Sep. 17:00  Widzew Lodz - Blekitni Starg.    


  Round 11
Sat. 22 Sep. 17:00  Olimpia Elblag - Rozwoj Katowice    
Sat. 22 Sep. 17:00  Blekitni Starg. - Gornik Leczna    
Sat. 22 Sep. 17:00  Grudziadz - Znicz Pruszkow    
Sat. 22 Sep. 17:00  Pogon Siedlce - Widzew Lodz    
Sat. 22 Sep. 17:00  GKS Belchatow - Stal Stalowa    
Sat. 22 Sep. 17:00  Siarka Tarnobr. - Elana Torun    
Sat. 22 Sep. 17:00  Ruch Chorzow - Gryf Wejherowo    
Sat. 22 Sep. 17:00  Radomiak Radom - Resovia    
Sat. 22 Sep. 17:00  SKRA Czestoch. - ROW Rybnik    


  Round 12
Sat. 29 Sep. 17:00  Gryf Wejherowo - GKS Belchatow    
Sat. 29 Sep. 17:00  Gornik Leczna - Rozwoj Katowice    
Sat. 29 Sep. 17:00  ROW Rybnik - Ruch Chorzow    
Sat. 29 Sep. 17:00  Stal Stalowa - Grudziadz    
Sat. 29 Sep. 17:00  Resovia - SKRA Czestoch.    
Sat. 29 Sep. 17:00  Znicz Pruszkow - Olimpia Elblag    
Sat. 29 Sep. 17:00  Elana Torun - Radomiak Radom    
Sat. 29 Sep. 17:00  Widzew Lodz - Siarka Tarnobr.    
Sat. 29 Sep. 17:00  Blekitni Starg. - Pogon Siedlce    


  Round 13
Sat. 6 Oct. 17:00  Rozwoj Katowice - Znicz Pruszkow    
Sat. 6 Oct. 17:00  Olimpia Elblag - Stal Stalowa    
Sat. 6 Oct. 17:00  Grudziadz - Gryf Wejherowo    
Sat. 6 Oct. 17:00  Pogon Siedlce - Gornik Leczna    
Sat. 6 Oct. 17:00  GKS Belchatow - ROW Rybnik    
Sat. 6 Oct. 17:00  Siarka Tarnobr. - Blekitni Starg.    
Sat. 6 Oct. 17:00  Ruch Chorzow - Resovia    
Sat. 6 Oct. 17:00  Radomiak Radom - Widzew Lodz    
Sat. 6 Oct. 17:00  SKRA Czestoch. - Elana Torun    


  Round 14
Sat. 13 Oct. 17:00  Gryf Wejherowo - Olimpia Elblag    
Sat. 13 Oct. 17:00  Gornik Leczna - Znicz Pruszkow    
Sat. 13 Oct. 17:00  ROW Rybnik - Grudziadz    
Sat. 13 Oct. 17:00  Stal Stalowa - Rozwoj Katowice    
Sat. 13 Oct. 17:00  Resovia - GKS Belchatow    
Sat. 13 Oct. 17:00  Elana Torun - Ruch Chorzow    
Sat. 13 Oct. 17:00  Widzew Lodz - SKRA Czestoch.    
Sat. 13 Oct. 17:00  Blekitni Starg. - Radomiak Radom    
Sat. 13 Oct. 17:00  Pogon Siedlce - Siarka Tarnobr.    


  Round 15
Sat. 20 Oct. 17:00  Znicz Pruszkow - Stal Stalowa    
Sat. 20 Oct. 17:00  Rozwoj Katowice - Gryf Wejherowo    
Sat. 20 Oct. 17:00  Olimpia Elblag - ROW Rybnik    
Sat. 20 Oct. 17:00  Grudziadz - Resovia    
Sat. 20 Oct. 17:00  GKS Belchatow - Elana Torun    
Sat. 20 Oct. 17:00  Siarka Tarnobr. - Gornik Leczna    
Sat. 20 Oct. 17:00  Ruch Chorzow - Widzew Lodz    
Sat. 20 Oct. 17:00  Radomiak Radom - Pogon Siedlce    
Sat. 20 Oct. 17:00  SKRA Czestoch. - Blekitni Starg.    


  Round 16
Sat. 27 Oct. 17:00  Gryf Wejherowo - Znicz Pruszkow    
Sat. 27 Oct. 17:00  Gornik Leczna - Stal Stalowa    
Sat. 27 Oct. 17:00  ROW Rybnik - Rozwoj Katowice    
Sat. 27 Oct. 17:00  Resovia - Olimpia Elblag    
Sat. 27 Oct. 17:00  Elana Torun - Grudziadz    
Sat. 27 Oct. 17:00  Widzew Lodz - GKS Belchatow    
Sat. 27 Oct. 17:00  Blekitni Starg. - Ruch Chorzow    
Sat. 27 Oct. 17:00  Pogon Siedlce - SKRA Czestoch.    
Sat. 27 Oct. 17:00  Siarka Tarnobr. - Radomiak Radom    


  Round 17
Sat. 3 Nov. 18:00  Stal Stalowa - Gryf Wejherowo    
Sat. 3 Nov. 18:00  Znicz Pruszkow - ROW Rybnik    
Sat. 3 Nov. 18:00  Rozwoj Katowice - Resovia    
Sat. 3 Nov. 18:00  Olimpia Elblag - Elana Torun    
Sat. 3 Nov. 18:00  Grudziadz - Widzew Lodz    
Sat. 3 Nov. 18:00  GKS Belchatow - Blekitni Starg.    
Sat. 3 Nov. 18:00  Ruch Chorzow - Pogon Siedlce    
Sat. 3 Nov. 18:00  Radomiak Radom - Gornik Leczna    
Sat. 3 Nov. 18:00  SKRA Czestoch. - Siarka Tarnobr.    




  Round 18
Sat. 10 Nov. 18:00  Gornik Leczna - Gryf Wejherowo    
Sat. 10 Nov. 18:00  Stal Stalowa - ROW Rybnik    
Sat. 10 Nov. 18:00  Znicz Pruszkow - Resovia    
Sat. 10 Nov. 18:00  Rozwoj Katowice - Elana Torun    
Sat. 10 Nov. 18:00  Olimpia Elblag - Widzew Lodz    
Sat. 10 Nov. 18:00  Grudziadz - Blekitni Starg.    
Sat. 10 Nov. 18:00  GKS Belchatow - Pogon Siedlce    
Sat. 10 Nov. 18:00  Ruch Chorzow - Siarka Tarnobr.    
Sat. 10 Nov. 18:00  SKRA Czestoch. - Radomiak Radom    


  Round 19
Sat. 17 Nov. 18:00  ROW Rybnik - Gryf Wejherowo    
Sat. 17 Nov. 18:00  Resovia - Stal Stalowa    
Sat. 17 Nov. 18:00  Elana Torun - Znicz Pruszkow    
Sat. 17 Nov. 18:00  Widzew Lodz - Rozwoj Katowice    
Sat. 17 Nov. 18:00  Blekitni Starg. - Olimpia Elblag    
Sat. 17 Nov. 18:00  Pogon Siedlce - Grudziadz    
Sat. 17 Nov. 18:00  Siarka Tarnobr. - GKS Belchatow    
Sat. 17 Nov. 18:00  Radomiak Radom - Ruch Chorzow    
Sat. 17 Nov. 18:00  SKRA Czestoch. - Gornik Leczna    


  Round 20
Sat. 24 Nov. 18:00  Gryf Wejherowo - Resovia    
Sat. 24 Nov. 18:00  Gornik Leczna - ROW Rybnik    
Sat. 24 Nov. 18:00  Stal Stalowa - Elana Torun    
Sat. 24 Nov. 18:00  Znicz Pruszkow - Widzew Lodz    
Sat. 24 Nov. 18:00  Rozwoj Katowice - Blekitni Starg.    
Sat. 24 Nov. 18:00  Olimpia Elblag - Pogon Siedlce    
Sat. 24 Nov. 18:00  Grudziadz - Siarka Tarnobr.    
Sat. 24 Nov. 18:00  GKS Belchatow - Radomiak Radom    
Sat. 24 Nov. 18:00  SKRA Czestoch. - Ruch Chorzow    


  Round 21
Sat. 1 Dec. 18:00  Resovia - ROW Rybnik    
Sat. 1 Dec. 18:00  Elana Torun - Gryf Wejherowo    
Sat. 1 Dec. 18:00  Widzew Lodz - Stal Stalowa    
Sat. 1 Dec. 18:00  Blekitni Starg. - Znicz Pruszkow    
Sat. 1 Dec. 18:00  Pogon Siedlce - Rozwoj Katowice    
Sat. 1 Dec. 18:00  Siarka Tarnobr. - Olimpia Elblag    
Sat. 1 Dec. 18:00  Ruch Chorzow - Gornik Leczna    
Sat. 1 Dec. 18:00  Radomiak Radom - Grudziadz    
Sat. 1 Dec. 18:00  SKRA Czestoch. - GKS Belchatow    


  Round 22
Sat. 2 Mar. 18:00  Gryf Wejherowo - Widzew Lodz    
Sat. 2 Mar. 18:00  Gornik Leczna - Resovia    
Sat. 2 Mar. 18:00  ROW Rybnik - Elana Torun    
Sat. 2 Mar. 18:00  Stal Stalowa - Blekitni Starg.    
Sat. 2 Mar. 18:00  Znicz Pruszkow - Pogon Siedlce    
Sat. 2 Mar. 18:00  Rozwoj Katowice - Siarka Tarnobr.    
Sat. 2 Mar. 18:00  Olimpia Elblag - Radomiak Radom    
Sat. 2 Mar. 18:00  Grudziadz - SKRA Czestoch.    
Sat. 2 Mar. 18:00  GKS Belchatow - Ruch Chorzow    


  Round 23
Sat. 9 Mar. 18:00  Elana Torun - Resovia    
Sat. 9 Mar. 18:00  Widzew Lodz - ROW Rybnik    
Sat. 9 Mar. 18:00  Blekitni Starg. - Gryf Wejherowo    
Sat. 9 Mar. 18:00  Pogon Siedlce - Stal Stalowa    
Sat. 9 Mar. 18:00  GKS Belchatow - Gornik Leczna    
Sat. 9 Mar. 18:00  Siarka Tarnobr. - Znicz Pruszkow    
Sat. 9 Mar. 18:00  Ruch Chorzow - Grudziadz    
Sat. 9 Mar. 18:00  Radomiak Radom - Rozwoj Katowice    
Sat. 9 Mar. 18:00  SKRA Czestoch. - Olimpia Elblag    


  Round 24
Sat. 16 Mar. 18:00  Gryf Wejherowo - Pogon Siedlce    
Sat. 16 Mar. 18:00  Gornik Leczna - Elana Torun    
Sat. 16 Mar. 18:00  ROW Rybnik - Blekitni Starg.    
Sat. 16 Mar. 18:00  Stal Stalowa - Siarka Tarnobr.    
Sat. 16 Mar. 18:00  Resovia - Widzew Lodz    
Sat. 16 Mar. 18:00  Znicz Pruszkow - Radomiak Radom    
Sat. 16 Mar. 18:00  Rozwoj Katowice - SKRA Czestoch.    
Sat. 16 Mar. 18:00  Olimpia Elblag - Ruch Chorzow    
Sat. 16 Mar. 18:00  Grudziadz - GKS Belchatow    


  Round 25
Sat. 23 Mar. 18:00  Widzew Lodz - Elana Torun    
Sat. 23 Mar. 18:00  Blekitni Starg. - Resovia    
Sat. 23 Mar. 18:00  Grudziadz - Gornik Leczna    
Sat. 23 Mar. 18:00  Pogon Siedlce - ROW Rybnik    
Sat. 23 Mar. 18:00  GKS Belchatow - Olimpia Elblag    
Sat. 23 Mar. 18:00  Siarka Tarnobr. - Gryf Wejherowo    
Sat. 23 Mar. 18:00  Ruch Chorzow - Rozwoj Katowice    
Sat. 23 Mar. 18:00  Radomiak Radom - Stal Stalowa    
Sat. 23 Mar. 18:00  SKRA Czestoch. - Znicz Pruszkow    


  Round 26
Sat. 30 Mar. 18:00  Gryf Wejherowo - Radomiak Radom    
Sat. 30 Mar. 18:00  Gornik Leczna - Widzew Lodz    
Sat. 30 Mar. 18:00  ROW Rybnik - Siarka Tarnobr.    
Sat. 30 Mar. 18:00  Stal Stalowa - SKRA Czestoch.    
Sat. 30 Mar. 18:00  Resovia - Pogon Siedlce    
Sat. 30 Mar. 18:00  Znicz Pruszkow - Ruch Chorzow    
Sat. 30 Mar. 18:00  Elana Torun - Blekitni Starg.    
Sat. 30 Mar. 18:00  Rozwoj Katowice - GKS Belchatow    
Sat. 30 Mar. 18:00  Olimpia Elblag - Grudziadz    


  Round 27
Sat. 6 Apr. 17:00  Olimpia Elblag - Gornik Leczna    
Sat. 6 Apr. 17:00  Blekitni Starg. - Widzew Lodz    
Sat. 6 Apr. 17:00  Grudziadz - Rozwoj Katowice    
Sat. 6 Apr. 17:00  Pogon Siedlce - Elana Torun    
Sat. 6 Apr. 17:00  GKS Belchatow - Znicz Pruszkow    
Sat. 6 Apr. 17:00  Siarka Tarnobr. - Resovia    
Sat. 6 Apr. 17:00  Ruch Chorzow - Stal Stalowa    
Sat. 6 Apr. 17:00  Radomiak Radom - ROW Rybnik    
Sat. 6 Apr. 17:00  SKRA Czestoch. - Gryf Wejherowo    


  Round 28
Sat. 13 Apr. 17:00  Gryf Wejherowo - Ruch Chorzow    
Sat. 13 Apr. 17:00  Gornik Leczna - Blekitni Starg.    
Sat. 13 Apr. 17:00  ROW Rybnik - SKRA Czestoch.    
Sat. 13 Apr. 17:00  Stal Stalowa - GKS Belchatow    
Sat. 13 Apr. 17:00  Resovia - Radomiak Radom    
Sat. 13 Apr. 17:00  Znicz Pruszkow - Grudziadz    
Sat. 13 Apr. 17:00  Elana Torun - Siarka Tarnobr.    
Sat. 13 Apr. 17:00  Rozwoj Katowice - Olimpia Elblag    
Sat. 13 Apr. 17:00  Widzew Lodz - Pogon Siedlce    


  Round 29
Sat. 20 Apr. 17:00  Rozwoj Katowice - Gornik Leczna    
Sat. 20 Apr. 17:00  Olimpia Elblag - Znicz Pruszkow    
Sat. 20 Apr. 17:00  Grudziadz - Stal Stalowa    
Sat. 20 Apr. 17:00  Pogon Siedlce - Blekitni Starg.    
Sat. 20 Apr. 17:00  GKS Belchatow - Gryf Wejherowo    
Sat. 20 Apr. 17:00  Siarka Tarnobr. - Widzew Lodz    
Sat. 20 Apr. 17:00  Ruch Chorzow - ROW Rybnik    
Sat. 20 Apr. 17:00  Radomiak Radom - Elana Torun    
Sat. 20 Apr. 17:00  SKRA Czestoch. - Resovia    


  Round 30
Wed. 24 Apr. 17:00  Gryf Wejherowo - Grudziadz    
Wed. 24 Apr. 17:00  Gornik Leczna - Pogon Siedlce    
Wed. 24 Apr. 17:00  ROW Rybnik - GKS Belchatow    
Wed. 24 Apr. 17:00  Stal Stalowa - Olimpia Elblag    
Wed. 24 Apr. 17:00  Resovia - Ruch Chorzow    
Wed. 24 Apr. 17:00  Znicz Pruszkow - Rozwoj Katowice    
Wed. 24 Apr. 17:00  Elana Torun - SKRA Czestoch.    
Wed. 24 Apr. 17:00  Widzew Lodz - Radomiak Radom    
Wed. 24 Apr. 17:00  Blekitni Starg. - Siarka Tarnobr.    


  Round 31
Sat. 27 Apr. 17:00  Znicz Pruszkow - Gornik Leczna    
Sat. 27 Apr. 17:00  Rozwoj Katowice - Stal Stalowa    
Sat. 27 Apr. 17:00  Olimpia Elblag - Gryf Wejherowo    
Sat. 27 Apr. 17:00  Grudziadz - ROW Rybnik    
Sat. 27 Apr. 17:00  GKS Belchatow - Resovia    
Sat. 27 Apr. 17:00  Siarka Tarnobr. - Pogon Siedlce    
Sat. 27 Apr. 17:00  Ruch Chorzow - Elana Torun    
Sat. 27 Apr. 17:00  Radomiak Radom - Blekitni Starg.    
Sat. 27 Apr. 17:00  SKRA Czestoch. - Widzew Lodz    


  Round 32
Sat. 4 May. 17:00  Gryf Wejherowo - Rozwoj Katowice    
Sat. 4 May. 17:00  Gornik Leczna - Siarka Tarnobr.    
Sat. 4 May. 17:00  ROW Rybnik - Olimpia Elblag    
Sat. 4 May. 17:00  Stal Stalowa - Znicz Pruszkow    
Sat. 4 May. 17:00  Resovia - Grudziadz    
Sat. 4 May. 17:00  Elana Torun - GKS Belchatow    
Sat. 4 May. 17:00  Widzew Lodz - Ruch Chorzow    
Sat. 4 May. 17:00  Blekitni Starg. - SKRA Czestoch.    
Sat. 4 May. 17:00  Pogon Siedlce - Radomiak Radom    


  Round 33
Sat. 11 May. 17:00  Stal Stalowa - Gornik Leczna    
Sat. 11 May. 17:00  Znicz Pruszkow - Gryf Wejherowo    
Sat. 11 May. 17:00  Rozwoj Katowice - ROW Rybnik    
Sat. 11 May. 17:00  Olimpia Elblag - Resovia    
Sat. 11 May. 17:00  Grudziadz - Elana Torun    
Sat. 11 May. 17:00  GKS Belchatow - Widzew Lodz    
Sat. 11 May. 17:00  Ruch Chorzow - Blekitni Starg.    
Sat. 11 May. 17:00  Radomiak Radom - Siarka Tarnobr.    
Sat. 11 May. 17:00  SKRA Czestoch. - Pogon Siedlce    


  Round 34
Sat. 18 May. 17:00  Gryf Wejherowo - Stal Stalowa    
Sat. 18 May. 17:00  Gornik Leczna - Radomiak Radom    
Sat. 18 May. 17:00  ROW Rybnik - Znicz Pruszkow    
Sat. 18 May. 17:00  Resovia - Rozwoj Katowice    
Sat. 18 May. 17:00  Elana Torun - Olimpia Elblag    
Sat. 18 May. 17:00  Widzew Lodz - Grudziadz    
Sat. 18 May. 17:00  Blekitni Starg. - GKS Belchatow    
Sat. 18 May. 17:00  Pogon Siedlce - Ruch Chorzow    
Sat. 18 May. 17:00  Siarka Tarnobr. - SKRA Czestoch.    


Please note that forthcoming matches dates and times are subject to change. We are not responsible for any errors or any changes that may be made. For certain leagues, all upcoming matches may not be displayed on this page. Please check the official sources for the latest match dates and the full league schedules.




SoccerSTATS.com provides statistics and results on national and international football (soccer) competitions. Example of statistics include form tables, scoring stats, statistical previews, goal timing and attendance stats.
F.A.Q.
Contact
Privacy Policy
Cookie usage and options
Terms and conditions of use
 
 Follow us on Twitter
 Find us on Facebook
Products, services, promotional offers and other offerings from partners and advertisers are subject to terms and conditions.
18+                            Useful links (third-party websites):   www.gamcare.org.uk       www.begambleaware.org
   

     Copyright 1998-2018 SoccerSTATS.com