Argentina
AR
Austria
AT
Belgium
BE
Brazil
BR
Switzerland
CH
Germany
DE
Denmark
DK
England
EN
England2
E2
England3
E3
England4
E4
Spain
ES
Finland
FI
France
FR
Netherlands
NL
Italy
IT
Norway
NO
Portugal
PT
Russia
RU
Scotland
SC
Sweden
SE
All results
 
Wed 19 Sep 01:05  Platense - Deportivo Moron 2 - 0
Sun 16 Sep 15:00  Los Andes - Sarmiento 0 - 1
Sun 16 Sep 19:30  Olimpo - Ferro Carril 2 - 1
Sun 16 Sep 19:30  Guillermo Brown - Nueva Chicago 0 - 1
Sun 16 Sep 19:45  Defensores Bel. - Santamarina 1 - 0
Sun 16 Sep 22:00  Atl. Rafaela - Brown Adrogue 3 - 1
Sat 15 Sep 02:00  Central Córdoba - Quilmes 1 - 0
Sat 15 Sep 19:40  Villa Dalmine - Atlético Mitre 2 - 2
Sat 15 Sep 20:30  Gimnasia de Men - Chacarita Jrs 2 - 1
Sat 15 Sep 22:00  Agropecuario - Temperley 1 - 1
Sat 15 Sep 23:30  Arsenal S. - Instituto 1 - 2
Fri 14 Sep 19:30  Almagro - Ind. Rivadavia 1 - 0
Tue 4 Sep 01:05  Quilmes - Los Andes 2 - 0
Sun 2 Sep 21:00  Ind. Rivadavia - Central Córdoba 2 - 0
Sun 2 Sep 21:00  Atlético Mitre - Gimnasia de Men 2 - 0
Sun 2 Sep 21:00  Gimnasia Jujuy - Defensores Bel. 0 - 0
Sat 1 Sep 01:10  Temperley - Villa Dalmine 0 - 2
Sat 1 Sep 01:15  Instituto - Agropecuario 0 - 1
Sat 1 Sep 18:00  Sarmiento - Atl. Rafaela 1 - 1
Sat 1 Sep 19:30  Brown Adrogue - Olimpo 3 - 0
Sat 1 Sep 19:35  Ferro Carril - Guillermo Brown 2 - 0
Sat 1 Sep 20:05  Chacarita Jrs - Platense 0 - 2
Sun 2 Sep 00:30  Santamarina - Arsenal S. 0 - 0
Tue 28 Aug 01:05  Almagro - Chacarita Jrs 1 - 0
Tue 28 Aug 00:00  Atl. Rafaela - Quilmes 2 - 1
Sun 26 Aug 19:05  Platense - Atlético Mitre 0 - 1
Sun 26 Aug 19:30  Guillermo Brown - Brown Adrogue 0 - 1
Sun 26 Aug 19:30  Olimpo - Sarmiento 0 - 1
Sun 26 Aug 20:00  Central Córdoba - Deportivo Moron 1 - 1
Sun 26 Aug 20:30  Gimnasia de Men - Temperley 2 - 1
Sat 25 Aug 17:10  Nueva Chicago - Ferro Carril 2 - 0
Sat 25 Aug 19:30  Los Andes - Ind. Rivadavia 0 - 1
Sat 25 Aug 19:30  Villa Dalmine - Instituto 3 - 0
Sat 25 Aug 19:30  Arsenal S. - Gimnasia Jujuy 1 - 1
Sat 25 Aug 20:00  Agropecuario - Santamarina 2 - 1




 
Tue 4 Sep 00:00  Deportivo Moron - Almagro pp.
Sat 22 Sep 01:05  Instituto - Defensores Bel.
Sat 22 Sep 17:10  Nueva Chicago - Olimpo
Sat 22 Sep 19:35  Quilmes - Almagro
Sat 22 Sep 21:00  Sarmiento - Central Córdoba
Sat 22 Sep 21:05  Chacarita Jrs - Villa Dalmine
Sun 23 Sep 00:30  Santamarina - Gimnasia Jujuy
Sun 23 Sep 19:00  Ind. Rivadavia - Platense
Sun 23 Sep 19:30  Temperley - Arsenal S.
Sun 23 Sep 19:30  Brown Adrogue - Los Andes
Mon 24 Sep 01:00  Atlético Mitre - Agropecuario
Mon 24 Sep 19:30  Deportivo Moron - Gimnasia de Men
Mon 24 Sep 23:00  Ferro Carril - Atl. Rafaela
Sat 29 Sep 21:00  Almagro - Sarmiento
Sat 29 Sep 21:00  Gimnasia de Men - Ind. Rivadavia
Sat 29 Sep 21:00  Villa Dalmine - Deportivo Moron
Sat 29 Sep 21:00  Platense - Quilmes
Sat 29 Sep 21:00  Olimpo - Guillermo Brown
Sat 29 Sep 21:00  Los Andes - Ferro Carril
Sat 29 Sep 21:00  Gimnasia Jujuy - Instituto
Sat 29 Sep 21:00  Defensores Bel. - Temperley
Sat 29 Sep 21:00  Central Córdoba - Brown Adrogue
Sat 29 Sep 21:00  Arsenal S. - Atlético Mitre
Sat 29 Sep 21:00  Agropecuario - Chacarita Jrs
Sat 29 Sep 21:00  Atl. Rafaela - Nueva Chicago -
Sat 6 Oct 21:00  Ind. Rivadavia - Villa Dalmine -
Sat 6 Oct 21:00  Instituto - Santamarina -
Sat 6 Oct 21:00  Temperley - Gimnasia Jujuy -
Sat 6 Oct 21:00  Sarmiento - Platense -
Sat 6 Oct 21:00  Nueva Chicago - Los Andes -
Sat 6 Oct 21:00  Ferro Carril - Central Córdoba -
Sat 6 Oct 21:00  Quilmes - Gimnasia de Men -
Sat 6 Oct 21:00  Deportivo Moron - Agropecuario -
Sat 6 Oct 21:00  Atlético Mitre - Defensores Bel. -
Sat 6 Oct 21:00  Chacarita Jrs - Arsenal S. -
Sat 6 Oct 21:00  Brown Adrogue - Almagro -
Sat 6 Oct 21:00  Guillermo Brown - Atl. Rafaela -
Sat 20 Oct 21:00  Santamarina - Temperley -
Sat 20 Oct 21:00  Villa Dalmine - Quilmes -
Sat 20 Oct 21:00  Platense - Brown Adrogue -
Sat 20 Oct 21:00  Los Andes - Guillermo Brown -
Sat 20 Oct 21:00  Gimnasia de Men - Sarmiento -
Sat 20 Oct 21:00  Gimnasia Jujuy - Atlético Mitre -
Sat 20 Oct 21:00  Central Córdoba - Nueva Chicago -
Sat 20 Oct 21:00  Atl. Rafaela - Olimpo -
Sat 20 Oct 21:00  Arsenal S. - Deportivo Moron -
Sat 20 Oct 21:00  Almagro - Ferro Carril -
Sat 20 Oct 21:00  Agropecuario - Ind. Rivadavia -
Sat 20 Oct 21:00  Defensores Bel. - Chacarita Jrs -
Sat 27 Oct 21:00  Guillermo Brown - Central Córdoba -
Sat 27 Oct 21:00  Temperley - Instituto -
Sat 27 Oct 21:00  Sarmiento - Villa Dalmine -
Sat 27 Oct 21:00  Quilmes - Agropecuario -
Sat 27 Oct 21:00  Olimpo - Los Andes -
Sat 27 Oct 21:00  Brown Adrogue - Gimnasia de Men -
Sat 27 Oct 21:00  Ind. Rivadavia - Arsenal S. -
Sat 27 Oct 21:00  Ferro Carril - Platense -
Sat 27 Oct 21:00  Deportivo Moron - Defensores Bel. -
Sat 27 Oct 21:00  Atlético Mitre - Santamarina -
Sat 27 Oct 21:00  Chacarita Jrs - Gimnasia Jujuy -
Sat 27 Oct 21:00  Nueva Chicago - Almagro -
Sat 3 Nov 22:00  Defensores Bel. - Ind. Rivadavia -
Sat 3 Nov 22:00  Villa Dalmine - Brown Adrogue -
Sat 3 Nov 22:00  Santamarina - Chacarita Jrs -
Sat 3 Nov 22:00  Platense - Nueva Chicago -
Sat 3 Nov 22:00  Los Andes - Atl. Rafaela -
Sat 3 Nov 22:00  Instituto - Atlético Mitre -
Sat 3 Nov 22:00  Gimnasia de Men - Ferro Carril -
Sat 3 Nov 22:00  Central Córdoba - Olimpo -
Sat 3 Nov 22:00  Arsenal S. - Quilmes -
Sat 3 Nov 22:00  Almagro - Guillermo Brown -
Sat 3 Nov 22:00  Agropecuario - Sarmiento -
Sat 3 Nov 22:00  Gimnasia Jujuy - Deportivo Moron -
Sat 10 Nov 22:00  Ferro Carril - Villa Dalmine -
Sat 10 Nov 22:00  Quilmes - Defensores Bel. -
Sat 10 Nov 22:00  Olimpo - Almagro -
Sat 10 Nov 22:00  Nueva Chicago - Gimnasia de Men -
Sat 10 Nov 22:00  Guillermo Brown - Platense -
Sat 10 Nov 22:00  Sarmiento - Arsenal S. -
Sat 10 Nov 22:00  Deportivo Moron - Santamarina -
Sat 10 Nov 22:00  Atlético Mitre - Temperley -
Sat 10 Nov 22:00  Chacarita Jrs - Instituto -
Sat 10 Nov 22:00  Brown Adrogue - Agropecuario -
Sat 10 Nov 22:00  Atl. Rafaela - Central Córdoba -
Sat 10 Nov 22:00  Ind. Rivadavia - Gimnasia Jujuy -
Sat 24 Nov 22:00  Gimnasia de Men - Guillermo Brown -
Sat 24 Nov 22:00  Villa Dalmine - Nueva Chicago -
Sat 24 Nov 22:00  Temperley - Chacarita Jrs -
Sat 24 Nov 22:00  Santamarina - Ind. Rivadavia -
Sat 24 Nov 22:00  Platense - Olimpo -
Sat 24 Nov 22:00  Instituto - Deportivo Moron -
Sat 24 Nov 22:00  Gimnasia Jujuy - Quilmes -
Sat 24 Nov 22:00  Defensores Bel. - Sarmiento -
Sat 24 Nov 22:00  Central Córdoba - Los Andes -
Sat 24 Nov 22:00  Arsenal S. - Brown Adrogue -
Sat 24 Nov 22:00  Agropecuario - Ferro Carril -
Sat 24 Nov 22:00  Almagro - Atl. Rafaela -
Sat 1 Dec 22:00  Los Andes - Almagro -
Sat 1 Dec 22:00  Quilmes - Santamarina -
Sat 1 Dec 22:00  Brown Adrogue - Defensores Bel. -
Sat 1 Dec 22:00  Olimpo - Gimnasia de Men -
Sat 1 Dec 22:00  Sarmiento - Gimnasia Jujuy -
Sat 1 Dec 22:00  Nueva Chicago - Agropecuario -
Sat 1 Dec 22:00  Guillermo Brown - Villa Dalmine -
Sat 1 Dec 22:00  Ferro Carril - Arsenal S. -
Sat 1 Dec 22:00  Chacarita Jrs - Atlético Mitre -
Sat 1 Dec 22:00  Atl. Rafaela - Platense -
Sat 1 Dec 22:00  Deportivo Moron - Temperley -
Sat 1 Dec 22:00  Ind. Rivadavia - Instituto -
Sat 8 Dec 22:00  Instituto - Quilmes -
Sat 8 Dec 22:00  Villa Dalmine - Olimpo -
Sat 8 Dec 22:00  Temperley - Ind. Rivadavia -
Sat 8 Dec 22:00  Platense - Los Andes -
Sat 8 Dec 22:00  Gimnasia de Men - Atl. Rafaela -
Sat 8 Dec 22:00  Defensores Bel. - Ferro Carril -
Sat 8 Dec 22:00  Atlético Mitre - Deportivo Moron -
Sat 8 Dec 22:00  Arsenal S. - Nueva Chicago -
Sat 8 Dec 22:00  Almagro - Central Córdoba -
Sat 8 Dec 22:00  Agropecuario - Guillermo Brown -
Sat 8 Dec 22:00  Gimnasia Jujuy - Brown Adrogue -
Sat 8 Dec 22:00  Santamarina - Sarmiento -
Sat 2 Feb 22:00  Brown Adrogue - Santamarina -
Sat 2 Feb 22:00  Olimpo - Agropecuario -
Sat 2 Feb 22:00  Nueva Chicago - Defensores Bel. -
Sat 2 Feb 22:00  Los Andes - Gimnasia de Men -
Sat 2 Feb 22:00  Ind. Rivadavia - Atlético Mitre -
Sat 2 Feb 22:00  Guillermo Brown - Arsenal S. -
Sat 2 Feb 22:00  Ferro Carril - Gimnasia Jujuy -
Sat 2 Feb 22:00  Central Córdoba - Platense -
Sat 2 Feb 22:00  Atl. Rafaela - Villa Dalmine -
Sat 2 Feb 22:00  Sarmiento - Instituto -
Sat 2 Feb 22:00  Deportivo Moron - Chacarita Jrs -
Sat 2 Feb 22:00  Quilmes - Temperley -
Sat 9 Feb 22:00  Instituto - Brown Adrogue -
Sat 9 Feb 22:00  Agropecuario - Atl. Rafaela -
Sat 9 Feb 22:00  Villa Dalmine - Los Andes -
Sat 9 Feb 22:00  Temperley - Sarmiento -
Sat 9 Feb 22:00  Platense - Almagro -
Sat 9 Feb 22:00  Gimnasia de Men - Central Córdoba -
Sat 9 Feb 22:00  Gimnasia Jujuy - Nueva Chicago -
Sat 9 Feb 22:00  Defensores Bel. - Guillermo Brown -
Sat 9 Feb 22:00  Atlético Mitre - Quilmes -
Sat 9 Feb 22:00  Chacarita Jrs - Ind. Rivadavia -
Sat 9 Feb 22:00  Arsenal S. - Olimpo -
Sat 9 Feb 22:00  Santamarina - Ferro Carril -
Sat 16 Feb 22:00  Atl. Rafaela - Arsenal S. -
Sat 16 Feb 22:00  Los Andes - Agropecuario -
Sat 16 Feb 22:00  Sarmiento - Atlético Mitre -
Sat 16 Feb 22:00  Quilmes - Chacarita Jrs -
Sat 16 Feb 22:00  Olimpo - Defensores Bel. -
Sat 16 Feb 22:00  Nueva Chicago - Santamarina -
Sat 16 Feb 22:00  Ind. Rivadavia - Deportivo Moron -
Sat 16 Feb 22:00  Guillermo Brown - Gimnasia Jujuy -
Sat 16 Feb 22:00  Ferro Carril - Instituto -
Sat 16 Feb 22:00  Brown Adrogue - Temperley -
Sat 16 Feb 22:00  Almagro - Gimnasia de Men -
Sat 16 Feb 22:00  Central Córdoba - Villa Dalmine -
Sat 23 Feb 22:00  Gimnasia Jujuy - Olimpo -
Sat 23 Feb 22:00  Gimnasia de Men - Platense -
Sat 23 Feb 22:00  Villa Dalmine - Almagro -
Sat 23 Feb 22:00  Temperley - Ferro Carril -
Sat 23 Feb 22:00  Instituto - Nueva Chicago -
Sat 23 Feb 22:00  Defensores Bel. - Atl. Rafaela -
Sat 23 Feb 22:00  Santamarina - Guillermo Brown -
Sat 23 Feb 22:00  Atlético Mitre - Brown Adrogue -
Sat 23 Feb 22:00  Chacarita Jrs - Sarmiento -
Sat 23 Feb 22:00  Arsenal S. - Los Andes -
Sat 23 Feb 22:00  Agropecuario - Central Córdoba -
Sat 23 Feb 22:00  Deportivo Moron - Quilmes -
Sat 2 Mar 22:00  Quilmes - Ind. Rivadavia -
Sat 2 Mar 22:00  Sarmiento - Deportivo Moron -
Sat 2 Mar 22:00  Platense - Villa Dalmine -
Sat 2 Mar 22:00  Olimpo - Santamarina -
Sat 2 Mar 22:00  Nueva Chicago - Temperley -
Sat 2 Mar 22:00  Los Andes - Defensores Bel. -
Sat 2 Mar 22:00  Ferro Carril - Atlético Mitre -
Sat 2 Mar 22:00  Central Córdoba - Arsenal S. -
Sat 2 Mar 22:00  Brown Adrogue - Chacarita Jrs -
Sat 2 Mar 22:00  Atl. Rafaela - Gimnasia Jujuy -
Sat 2 Mar 22:00  Almagro - Agropecuario -
Sat 2 Mar 22:00  Guillermo Brown - Instituto -
Sat 9 Mar 22:00  Deportivo Moron - Brown Adrogue -
Sat 9 Mar 22:00  Villa Dalmine - Gimnasia de Men -
Sat 9 Mar 22:00  Temperley - Guillermo Brown -
Sat 9 Mar 22:00  Santamarina - Atl. Rafaela -
Sat 9 Mar 22:00  Instituto - Olimpo -
Sat 9 Mar 22:00  Agropecuario - Platense -
Sat 9 Mar 22:00  Gimnasia Jujuy - Los Andes -
Sat 9 Mar 22:00  Defensores Bel. - Central Córdoba -
Sat 9 Mar 22:00  Atlético Mitre - Nueva Chicago -
Sat 9 Mar 22:00  Chacarita Jrs - Ferro Carril -
Sat 9 Mar 22:00  Arsenal S. - Almagro -
Sat 9 Mar 22:00  Ind. Rivadavia - Sarmiento -
Sat 16 Mar 22:00  Ferro Carril - Deportivo Moron -
Sat 16 Mar 22:00  Platense - Arsenal S. -
Sat 16 Mar 22:00  Olimpo - Temperley -
Sat 16 Mar 22:00  Nueva Chicago - Chacarita Jrs -
Sat 16 Mar 22:00  Los Andes - Santamarina -
Sat 16 Mar 22:00  Sarmiento - Quilmes -
Sat 16 Mar 22:00  Central Córdoba - Gimnasia Jujuy -
Sat 16 Mar 22:00  Brown Adrogue - Ind. Rivadavia -
Sat 16 Mar 22:00  Atl. Rafaela - Instituto -
Sat 16 Mar 22:00  Almagro - Defensores Bel. -
Sat 16 Mar 22:00  Guillermo Brown - Atlético Mitre -
Sat 16 Mar 22:00  Gimnasia de Men - Agropecuario -
Sat 23 Mar 22:00  Deportivo Moron - Nueva Chicago -
Sat 23 Mar 22:00  Santamarina - Central Córdoba -
Sat 23 Mar 22:00  Quilmes - Brown Adrogue -
Sat 23 Mar 22:00  Instituto - Los Andes -
Sat 23 Mar 22:00  Gimnasia Jujuy - Almagro -
Sat 23 Mar 22:00  Temperley - Atl. Rafaela -
Sat 23 Mar 22:00  Defensores Bel. - Platense -
Sat 23 Mar 22:00  Atlético Mitre - Olimpo -
Sat 23 Mar 22:00  Chacarita Jrs - Guillermo Brown -
Sat 23 Mar 22:00  Arsenal S. - Gimnasia de Men -
Sat 23 Mar 22:00  Agropecuario - Villa Dalmine -
Sat 23 Mar 22:00  Ind. Rivadavia - Ferro Carril -
Sat 30 Mar 22:00  Guillermo Brown - Deportivo Moron -
Sat 30 Mar 22:00  Villa Dalmine - Arsenal S. -
Sat 30 Mar 22:00  Platense - Gimnasia Jujuy -
Sat 30 Mar 22:00  Olimpo - Chacarita Jrs -
Sat 30 Mar 22:00  Nueva Chicago - Ind. Rivadavia -
Sat 30 Mar 22:00  Los Andes - Temperley -
Sat 30 Mar 22:00  Gimnasia de Men - Defensores Bel. -
Sat 30 Mar 22:00  Ferro Carril - Quilmes -
Sat 30 Mar 22:00  Central Córdoba - Instituto -
Sat 30 Mar 22:00  Brown Adrogue - Sarmiento -
Sat 30 Mar 22:00  Almagro - Santamarina -
Sat 30 Mar 22:00  Atl. Rafaela - Atlético Mitre -
Sat 6 Apr 21:00  Instituto - Almagro -
Sat 6 Apr 21:00  Sarmiento - Ferro Carril -
Sat 6 Apr 21:00  Santamarina - Platense -
Sat 6 Apr 21:00  Atlético Mitre - Los Andes -
Sat 6 Apr 21:00  Quilmes - Nueva Chicago -
Sat 6 Apr 21:00  Temperley - Central Córdoba -
Sat 6 Apr 21:00  Gimnasia Jujuy - Gimnasia de Men -
Sat 6 Apr 21:00  Defensores Bel. - Villa Dalmine -
Sat 6 Apr 21:00  Chacarita Jrs - Atl. Rafaela -
Sat 6 Apr 21:00  Arsenal S. - Agropecuario -
Sat 6 Apr 21:00  Deportivo Moron - Olimpo -
Sat 6 Apr 21:00  Ind. Rivadavia - Guillermo Brown -
Sat 13 Apr 21:00  Nueva Chicago - Sarmiento -
Sat 13 Apr 21:00  Villa Dalmine - Gimnasia Jujuy -
Sat 13 Apr 21:00  Olimpo - Ind. Rivadavia -
Sat 13 Apr 21:00  Los Andes - Chacarita Jrs -
Sat 13 Apr 21:00  Guillermo Brown - Quilmes -
Sat 13 Apr 21:00  Ferro Carril - Brown Adrogue -
Sat 13 Apr 21:00  Central Córdoba - Atlético Mitre -
Sat 13 Apr 21:00  Atl. Rafaela - Deportivo Moron -
Sat 13 Apr 21:00  Almagro - Temperley -
Sat 13 Apr 21:00  Agropecuario - Defensores Bel. -
Sat 13 Apr 21:00  Gimnasia de Men - Santamarina -
Sat 13 Apr 21:00  Platense - Instituto -
Sat 20 Apr 21:00  Chacarita Jrs - Central Córdoba -
Sat 20 Apr 21:00  Sarmiento - Guillermo Brown -
Sat 20 Apr 21:00  Santamarina - Villa Dalmine -
Sat 20 Apr 21:00  Quilmes - Olimpo -
Sat 20 Apr 21:00  Instituto - Gimnasia de Men -
Sat 20 Apr 21:00  Ind. Rivadavia - Atl. Rafaela -
Sat 20 Apr 21:00  Gimnasia Jujuy - Agropecuario -
Sat 20 Apr 21:00  Deportivo Moron - Los Andes -
Sat 20 Apr 21:00  Atlético Mitre - Almagro -
Sat 20 Apr 21:00  Brown Adrogue - Nueva Chicago -
Sat 20 Apr 21:00  Temperley - Platense -
Sat 20 Apr 21:00  Defensores Bel. - Arsenal S. -



Please note that forthcoming matches dates and times are subject to change. We are not responsible for any errors or any changes that may be made. For certain leagues, all upcoming matches may not be displayed on this page. Please check the official sources for the latest match dates and the full league schedules.




SoccerSTATS.com provides statistics and results on national and international football (soccer) competitions. Example of statistics include form tables, scoring stats, statistical previews, goal timing and attendance stats.
F.A.Q.
Contact
Privacy Policy
Cookie usage and options
Terms and conditions of use
About us
 
 Follow us on Twitter
 Find us on Facebook
Products, services, promotional offers and other offerings from partners and advertisers are subject to terms and conditions.
   

     Copyright 1998-2018 SoccerSTATS.com
 
    
 Social media
 Follow us on Twitter
 Find us on Facebook


  Pld Pts
1  Villa Dalmine 3 7
2  Atl. Rafaela 3 7
3  Atlético Mit. 3 7
4  Agropecuario 3 7
5  Sarmiento 3 7
6  Platense 3 6
7  Nueva Chicago 2 6
8  Brown Adrogue 3 6
9  Ind. Rivadav. 3 6
10  Almagro 2 6
11  Gimnasia de . 3 6
12  Defensores B. 2 4
13  Central Córd. 3 4
14  Quilmes 3 3
15  Ferro Carril 3 3
16  Instituto 3 3
17  Olimpo 3 3
18  Gimnasia Juj. 2 2
19  Arsenal S. 3 2
20  Deportivo Mo. 2 1
21  Santamarina 3 1
22  Temperley 3 1
23  Chacarita Jrs 3 0
24  Guillermo Br. 3 0
25  Los Andes 3 0


 Summary stats
12%
35 matches / 300
Home wins:  51%
Draws:  20%
Away wins:  29%
Goals:  67
Goals p. match:  1.91

 Matches
 Matches by date
 Matches by gameweek
 Results grid
 Tables
 Home / Away tables
 Wide table
 Form tables
 Run-in analysis
 Results analysis
 Scoring patterns
 Statistical reviews
 Relative form
 Relative H/A performance