ArgentinaARAustriaATAustraliaAUBelgiumBEBrazilBRSwitzerlandCHGermany - BundesligaDEGermany - 2. BundesligaD2DenmarkDKEngland - Premier LeagueENEngland - ChampionshipE2England - League OneE3England - League TwoE4England - National leagueE5Spain - La LigaESSpain - La Liga 2E2FinlandFIFrance - Ligue 1FRFrance - Ligue 2F2NetherlandsNLItaly - Serie AITItaly - Serie BI2JapanJPNorwayNOPolandPLPortugalPTRussiaRUScotlandSCSwedenSETurkeyTR

Poland - 3. Liga - Gr. 4 - matches by matchday

Matches by gameweek

  Round 1
Sat. 1 Aug. 16:00  Cracovia II - Avia Swidnik stats
Sat. 1 Aug. 16:00  Orleta Radzyn - Biala Podlaska stats
Sat. 1 Aug. 16:00  Siarka Tarnobr. - Wisloka Debica stats
Sat. 1 Aug. 16:00  Sokol Sieniawa - KSZO Ostrowiec stats
Sat. 1 Aug. 17:00  Wisla Pulawy - Wolczanka stats
Sun. 2 Aug. 15:00  LKS Lagow - Jut. Giebultow stats
Sun. 2 Aug. 15:00  Stal Krasnik - Korona Kielce B stats
Sun. 2 Aug. 16:00  MKS Lewart Luba - Podhale N. Targ stats
Sun. 2 Aug. 16:00  Sandomierz - Chelmianka C. stats
Sun. 2 Aug. 16:00  Wiazownica - Hetman Zamosc stats


  Round 2
Sat. 8 Aug. 10:00  Jut. Giebultow - Wisla Pulawy stats
Sat. 8 Aug. 11:00  Korona Kielce B - LKS Lagow stats
Sat. 8 Aug. 16:00  Biala Podlaska - Cracovia II stats
Sat. 8 Aug. 16:00  Chelmianka C. - Wiazownica stats
Sat. 8 Aug. 16:00  Hetman Zamosc - Stal Krasnik stats
Sat. 8 Aug. 16:00  KSZO Ostrowiec - Orleta Radzyn stats
Sat. 8 Aug. 16:00  MKS Lewart Luba - Siarka Tarnobr. stats
Sat. 8 Aug. 16:00  Wolczanka - Sokol Sieniawa stats
Sat. 8 Aug. 16:30  Podhale N. Targ - Avia Swidnik stats
Sat. 8 Aug. 16:30  Wisloka Debica - Sandomierz stats


  Round 3
Wed. 12 Aug. 15:00  Stal Krasnik - Chelmianka C. stats
Wed. 12 Aug. 16:00  Avia Swidnik - Biala Podlaska stats
Wed. 12 Aug. 16:00  LKS Lagow - Hetman Zamosc stats
Wed. 12 Aug. 16:00  Orleta Radzyn - Wolczanka    
Wed. 12 Aug. 16:00  Siarka Tarnobr. - Podhale N. Targ    
Wed. 12 Aug. 16:00  Sokol Sieniawa - Jut. Giebultow    
Wed. 12 Aug. 17:00  Cracovia II - KSZO Ostrowiec    
Wed. 12 Aug. 17:00  Sandomierz - MKS Lewart Luba    
Wed. 12 Aug. 17:00  Wiazownica - Wisloka Debica    
Wed. 12 Aug. 17:00  Wisla Pulawy - Korona Kielce B    


  Round 4
Sat. 15 Aug. 17:00  Hetman Zamosc - Wisla Pulawy    
Sat. 15 Aug. 17:00  Jut. Giebultow - Orleta Radzyn    
Sat. 15 Aug. 17:00  Korona Kielce B - Sokol Sieniawa    
Sat. 15 Aug. 17:00  KSZO Ostrowiec - Avia Swidnik    
Sat. 15 Aug. 17:00  MKS Lewart Luba - Wiazownica    
Sat. 15 Aug. 17:00  Podhale N. Targ - Biala Podlaska    
Sat. 15 Aug. 17:00  Siarka Tarnobr. - Sandomierz    
Sat. 15 Aug. 17:00  Wisloka Debica - Stal Krasnik    
Sat. 15 Aug. 17:00  Wolczanka - Cracovia II    
Sun. 16 Aug. 14:30  Chelmianka C. - LKS Lagow    


  Round 5
Sat. 22 Aug. 17:00  Avia Swidnik - Wolczanka    
Sat. 22 Aug. 17:00  Biala Podlaska - KSZO Ostrowiec    
Sat. 22 Aug. 17:00  Cracovia II - Jut. Giebultow    
Sat. 22 Aug. 17:00  LKS Lagow - Wisloka Debica    
Sat. 22 Aug. 17:00  Orleta Radzyn - Korona Kielce B    
Sat. 22 Aug. 17:00  Sandomierz - Podhale N. Targ    
Sat. 22 Aug. 17:00  Sokol Sieniawa - Hetman Zamosc    
Sat. 22 Aug. 17:00  Stal Krasnik - MKS Lewart Luba    
Sat. 22 Aug. 17:00  Wiazownica - Siarka Tarnobr.    
Sat. 22 Aug. 17:00  Wisla Pulawy - Chelmianka C.    


  Round 6
Wed. 26 Aug. 16:00  Chelmianka C. - Sokol Sieniawa    
Wed. 26 Aug. 17:00  Hetman Zamosc - Orleta Radzyn    
Wed. 26 Aug. 17:00  Jut. Giebultow - Avia Swidnik    
Wed. 26 Aug. 17:00  Korona Kielce B - Cracovia II    
Wed. 26 Aug. 17:00  MKS Lewart Luba - LKS Lagow    
Wed. 26 Aug. 17:00  Podhale N. Targ - KSZO Ostrowiec    
Wed. 26 Aug. 17:00  Sandomierz - Wiazownica    
Wed. 26 Aug. 17:00  Siarka Tarnobr. - Stal Krasnik    
Wed. 26 Aug. 17:00  Wisloka Debica - Wisla Pulawy    
Wed. 26 Aug. 17:00  Wolczanka - Biala Podlaska    


  Round 7
Sat. 29 Aug. 17:00  Avia Swidnik - Korona Kielce B    
Sat. 29 Aug. 17:00  Biala Podlaska - Jut. Giebultow    
Sat. 29 Aug. 17:00  Cracovia II - Hetman Zamosc    
Sat. 29 Aug. 17:00  KSZO Ostrowiec - Wolczanka    
Sat. 29 Aug. 17:00  LKS Lagow - Siarka Tarnobr.    
Sat. 29 Aug. 17:00  Orleta Radzyn - Chelmianka C.    
Sat. 29 Aug. 17:00  Sokol Sieniawa - Wisloka Debica    
Sat. 29 Aug. 17:00  Stal Krasnik - Sandomierz    
Sat. 29 Aug. 17:00  Wiazownica - Podhale N. Targ    
Sat. 29 Aug. 17:00  Wisla Pulawy - MKS Lewart Luba    


  Round 8
Sat. 5 Sep. 15:00  Chelmianka C. - Cracovia II    
Sat. 5 Sep. 17:00  Hetman Zamosc - Avia Swidnik    
Sat. 5 Sep. 17:00  Jut. Giebultow - KSZO Ostrowiec    
Sat. 5 Sep. 17:00  Korona Kielce B - Biala Podlaska    
Sat. 5 Sep. 17:00  MKS Lewart Luba - Sokol Sieniawa    
Sat. 5 Sep. 17:00  Podhale N. Targ - Wolczanka    
Sat. 5 Sep. 17:00  Sandomierz - LKS Lagow    
Sat. 5 Sep. 17:00  Siarka Tarnobr. - Wisla Pulawy    
Sat. 5 Sep. 17:00  Wiazownica - Stal Krasnik    
Sat. 5 Sep. 17:00  Wisloka Debica - Orleta Radzyn    


  Round 9
Sat. 12 Sep. 17:00  Avia Swidnik - Chelmianka C.    
Sat. 12 Sep. 17:00  Biala Podlaska - Hetman Zamosc    
Sat. 12 Sep. 17:00  Cracovia II - Wisloka Debica    
Sat. 12 Sep. 17:00  KSZO Ostrowiec - Korona Kielce B    
Sat. 12 Sep. 17:00  LKS Lagow - Wiazownica    
Sat. 12 Sep. 17:00  Orleta Radzyn - MKS Lewart Luba    
Sat. 12 Sep. 17:00  Sokol Sieniawa - Siarka Tarnobr.    
Sat. 12 Sep. 17:00  Stal Krasnik - Podhale N. Targ    
Sat. 12 Sep. 17:00  Wisla Pulawy - Sandomierz    
Sat. 12 Sep. 17:00  Wolczanka - Jut. Giebultow    




  Round 10
Sat. 19 Sep. 15:00  Chelmianka C. - Biala Podlaska    
Sat. 19 Sep. 17:00  Hetman Zamosc - KSZO Ostrowiec    
Sat. 19 Sep. 17:00  Korona Kielce B - Wolczanka    
Sat. 19 Sep. 17:00  MKS Lewart Luba - Cracovia II    
Sat. 19 Sep. 17:00  Podhale N. Targ - Jut. Giebultow    
Sat. 19 Sep. 17:00  Sandomierz - Sokol Sieniawa    
Sat. 19 Sep. 17:00  Siarka Tarnobr. - Orleta Radzyn    
Sat. 19 Sep. 17:00  Stal Krasnik - LKS Lagow    
Sat. 19 Sep. 17:00  Wiazownica - Wisla Pulawy    
Sat. 19 Sep. 17:00  Wisloka Debica - Avia Swidnik    


  Round 11
Sat. 26 Sep. 17:00  Avia Swidnik - MKS Lewart Luba    
Sat. 26 Sep. 17:00  Biala Podlaska - Wisloka Debica    
Sat. 26 Sep. 17:00  Cracovia II - Siarka Tarnobr.    
Sat. 26 Sep. 17:00  Jut. Giebultow - Korona Kielce B    
Sat. 26 Sep. 17:00  KSZO Ostrowiec - Chelmianka C.    
Sat. 26 Sep. 17:00  LKS Lagow - Podhale N. Targ    
Sat. 26 Sep. 17:00  Orleta Radzyn - Sandomierz    
Sat. 26 Sep. 17:00  Sokol Sieniawa - Wiazownica    
Sat. 26 Sep. 17:00  Wisla Pulawy - Stal Krasnik    
Sat. 26 Sep. 17:00  Wolczanka - Hetman Zamosc    


  Round 12
Sat. 3 Oct. 17:00  Hetman Zamosc - Jut. Giebultow    
Sat. 3 Oct. 17:00  LKS Lagow - Wisla Pulawy    
Sat. 3 Oct. 17:00  MKS Lewart Luba - Biala Podlaska    
Sat. 3 Oct. 17:00  Podhale N. Targ - Korona Kielce B    
Sat. 3 Oct. 17:00  Sandomierz - Cracovia II    
Sat. 3 Oct. 17:00  Siarka Tarnobr. - Avia Swidnik    
Sat. 3 Oct. 17:00  Stal Krasnik - Sokol Sieniawa    
Sat. 3 Oct. 17:00  Wiazownica - Orleta Radzyn    
Sat. 3 Oct. 17:00  Wisloka Debica - KSZO Ostrowiec    
Sun. 4 Oct. 14:00  Chelmianka C. - Wolczanka    


  Round 13
Sat. 10 Oct. 17:00  Avia Swidnik - Sandomierz    
Sat. 10 Oct. 17:00  Biala Podlaska - Siarka Tarnobr.    
Sat. 10 Oct. 17:00  Cracovia II - Wiazownica    
Sat. 10 Oct. 17:00  Jut. Giebultow - Chelmianka C.    
Sat. 10 Oct. 17:00  Korona Kielce B - Hetman Zamosc    
Sat. 10 Oct. 17:00  KSZO Ostrowiec - MKS Lewart Luba    
Sat. 10 Oct. 17:00  Orleta Radzyn - Stal Krasnik    
Sat. 10 Oct. 17:00  Sokol Sieniawa - LKS Lagow    
Sat. 10 Oct. 17:00  Wisla Pulawy - Podhale N. Targ    
Sat. 10 Oct. 17:00  Wolczanka - Wisloka Debica    


  Round 14
Sat. 17 Oct. 14:00  Chelmianka C. - Korona Kielce B    
Sat. 17 Oct. 17:00  LKS Lagow - Orleta Radzyn    
Sat. 17 Oct. 17:00  MKS Lewart Luba - Wolczanka    
Sat. 17 Oct. 17:00  Podhale N. Targ - Hetman Zamosc    
Sat. 17 Oct. 17:00  Sandomierz - Biala Podlaska    
Sat. 17 Oct. 17:00  Siarka Tarnobr. - KSZO Ostrowiec    
Sat. 17 Oct. 17:00  Stal Krasnik - Cracovia II    
Sat. 17 Oct. 17:00  Wiazownica - Avia Swidnik    
Sat. 17 Oct. 17:00  Wisla Pulawy - Sokol Sieniawa    
Sat. 17 Oct. 17:00  Wisloka Debica - Jut. Giebultow    


  Round 15
Sat. 24 Oct. 17:00  Avia Swidnik - Stal Krasnik    
Sat. 24 Oct. 17:00  Biala Podlaska - Wiazownica    
Sat. 24 Oct. 17:00  Cracovia II - LKS Lagow    
Sat. 24 Oct. 17:00  Hetman Zamosc - Chelmianka C.    
Sat. 24 Oct. 17:00  Jut. Giebultow - MKS Lewart Luba    
Sat. 24 Oct. 17:00  Korona Kielce B - Wisloka Debica    
Sat. 24 Oct. 17:00  KSZO Ostrowiec - Sandomierz    
Sat. 24 Oct. 17:00  Orleta Radzyn - Wisla Pulawy    
Sat. 24 Oct. 17:00  Sokol Sieniawa - Podhale N. Targ    
Sat. 24 Oct. 17:00  Wolczanka - Siarka Tarnobr.    


  Round 16
Sat. 31 Oct. 18:00  LKS Lagow - Avia Swidnik    
Sat. 31 Oct. 18:00  MKS Lewart Luba - Korona Kielce B    
Sat. 31 Oct. 18:00  Podhale N. Targ - Chelmianka C.    
Sat. 31 Oct. 18:00  Sandomierz - Wolczanka    
Sat. 31 Oct. 18:00  Siarka Tarnobr. - Jut. Giebultow    
Sat. 31 Oct. 18:00  Sokol Sieniawa - Orleta Radzyn    
Sat. 31 Oct. 18:00  Stal Krasnik - Biala Podlaska    
Sat. 31 Oct. 18:00  Wiazownica - KSZO Ostrowiec    
Sat. 31 Oct. 18:00  Wisla Pulawy - Cracovia II    
Sat. 31 Oct. 18:00  Wisloka Debica - Hetman Zamosc    


  Round 17
Sat. 7 Nov. 13:00  Chelmianka C. - Wisloka Debica    
Sat. 7 Nov. 18:00  Avia Swidnik - Wisla Pulawy    
Sat. 7 Nov. 18:00  Biala Podlaska - LKS Lagow    
Sat. 7 Nov. 18:00  Cracovia II - Sokol Sieniawa    
Sat. 7 Nov. 18:00  Hetman Zamosc - MKS Lewart Luba    
Sat. 7 Nov. 18:00  Jut. Giebultow - Sandomierz    
Sat. 7 Nov. 18:00  Korona Kielce B - Siarka Tarnobr.    
Sat. 7 Nov. 18:00  KSZO Ostrowiec - Stal Krasnik    
Sat. 7 Nov. 18:00  Orleta Radzyn - Podhale N. Targ    
Sat. 7 Nov. 18:00  Wolczanka - Wiazownica    


  Round 18
Wed. 11 Nov. 18:00  LKS Lagow - KSZO Ostrowiec    
Wed. 11 Nov. 18:00  MKS Lewart Luba - Chelmianka C.    
Wed. 11 Nov. 18:00  Orleta Radzyn - Cracovia II    
Wed. 11 Nov. 18:00  Podhale N. Targ - Wisloka Debica    
Wed. 11 Nov. 18:00  Sandomierz - Korona Kielce B    
Wed. 11 Nov. 18:00  Siarka Tarnobr. - Hetman Zamosc    
Wed. 11 Nov. 18:00  Sokol Sieniawa - Avia Swidnik    
Wed. 11 Nov. 18:00  Stal Krasnik - Wolczanka    
Wed. 11 Nov. 18:00  Wiazownica - Jut. Giebultow    
Wed. 11 Nov. 18:00  Wisla Pulawy - Biala Podlaska    


  Round 19
Sat. 14 Nov. 18:00  Avia Swidnik - Orleta Radzyn    
Sat. 14 Nov. 18:00  Biala Podlaska - Sokol Sieniawa    
Sat. 14 Nov. 18:00  Cracovia II - Podhale N. Targ    
Sat. 14 Nov. 18:00  Hetman Zamosc - Sandomierz    
Sat. 14 Nov. 18:00  Jut. Giebultow - Stal Krasnik    
Sat. 14 Nov. 18:00  Korona Kielce B - Wiazownica    
Sat. 14 Nov. 18:00  KSZO Ostrowiec - Wisla Pulawy    
Sat. 14 Nov. 18:00  Wisloka Debica - MKS Lewart Luba    
Sat. 14 Nov. 18:00  Wolczanka - LKS Lagow    
Sun. 15 Nov. 13:00  Chelmianka C. - Siarka Tarnobr.    


Please note that matches dates and times are subject to change. We are not responsible for any errors or any changes that may be made. For certain leagues, all upcoming matches may not be displayed on this page. Please check the official sources for the latest match dates and schedules.

Tables

League table

GP Pts
Wisla Pulawy 11 30
Sokol Sieniawa 9 19
Avia Swidnik 9 18
Sandomierz 9 18
LKS Lagow 9 16
Siarka Tarno. 10 15
Wolczanka 8 14
Podhale N. T. 6 14
Wisloka Debica 10 13
Chelmianka C. 10 12
Stal Krasnik 11 11
MKS Lewart L. 10 10
Orleta Radzyn 8 10
Biala Podlaska 8 10
Korona Kielc. 9 9
KSZO Ostrowiec 9 9
Cracovia II 10 8
Stal Stalowa 4 7
Wiazownica 9 7
Jut. Giebultow 6 6
Hetman Zamosc 9 2

Form table (last 8)

GP Pts
Wisla Pulawy 8 21
Avia Swidnik 8 18
LKS Lagow 8 16
Sokol Sieniawa 8 16
Sandomierz 8 15
Siarka Tarno. 8 14
Wolczanka 8 14
Podhale N. T. 6 14
Chelmianka C. 8 12
Wisloka Debica 8 10
Orleta Radzyn 8 10
Biala Podlaska 8 10
KSZO Ostrowiec 8 9
MKS Lewart L. 8 9
Stal Krasnik 8 8
Stal Stalowa 4 7
Korona Kielc. 8 6
Jut. Giebultow 6 6
Cracovia II 8 5
Wiazownica 8 4
Hetman Zamosc 8 2

Home

GP Pts
Wisla Pulawy 6 18
Sokol Sieniawa 4 10
Avia Swidnik 4 9
Sandomierz 5 9
Biala Podlaska 4 9
Orleta Radzyn 4 9
Wolczanka 4 7
Podhale N. T. 3 7
MKS Lewart L. 6 7
LKS Lagow 4 7
Siarka Tarno. 5 7
Korona Kielc. 4 6
Cracovia II 5 6
Stal Stalowa 2 3
KSZO Ostrowiec 3 3
Chelmianka C. 4 3
Wisloka Debica 5 3
Wiazownica 6 3
Hetman Zamosc 5 2
Stal Krasnik 6 1
Jut. Giebultow 3 0

Away

GP Pts
Wisla Pulawy 5 12
Wisloka Debica 5 10
Stal Krasnik 5 10
Avia Swidnik 5 9
Sandomierz 4 9
LKS Lagow 5 9
Sokol Sieniawa 5 9
Chelmianka C. 6 9
Siarka Tarno. 5 8
Wolczanka 4 7
Podhale N. T. 3 7
Jut. Giebultow 3 6
KSZO Ostrowiec 6 6
Stal Stalowa 2 4
Wiazownica 3 4
MKS Lewart L. 4 3
Korona Kielc. 5 3
Cracovia II 5 2
Orleta Radzyn 4 1
Biala Podlaska 4 1
Hetman Zamosc 4 0

Offense

GP GF
Wisla Pulawy 11 30
Avia Swidnik 9 29
Korona Kielc. 9 18
Sandomierz 9 18
Wolczanka 8 17
Sokol Sieniawa 9 16
MKS Lewart L. 10 15
Siarka Tarno. 10 15
LKS Lagow 9 14
Biala Podlaska 8 12
KSZO Ostrowiec 9 12
Stal Krasnik 11 12
Chelmianka C. 10 11
Wiazownica 9 11
Wisloka Debica 10 10
Podhale N. T. 6 9
Orleta Radzyn 8 7
Cracovia II 10 5
Stal Stalowa 4 5
Hetman Zamosc 9 4
Jut. Giebultow 6 4

Defense

GP GA
Stal Stalowa 4 2
Podhale N. T. 6 4
Siarka Tarno. 10 7
Sokol Sieniawa 9 8
Sandomierz 9 9
LKS Lagow 9 9
Avia Swidnik 9 10
Cracovia II 10 11
Wolczanka 8 12
Wisloka Debica 10 13
Wisla Pulawy 11 13
Orleta Radzyn 8 13
KSZO Ostrowiec 9 13
Chelmianka C. 10 15
MKS Lewart L. 10 16
Jut. Giebultow 6 16
Stal Krasnik 11 18
Korona Kielc. 9 19
Hetman Zamosc 9 20
Wiazownica 9 22
Biala Podlaska 8 24
SoccerSTATS.com provides football statistics and results on national and international soccer competitions worldwide. Football fans can keep a tab on stats related to their favourite team or leagues of interest, and access a wide range of team performance data analytics and league standings, not only on the world's most famous professional leagues, but also on amateur and regional leagues over the world. Example of soccer statistics include league standings, form tables, top goal scorers, scoring stats, statistical previews, goal times and attendance stats.

Follow us on Twitter
F.A.Q. Contact Privacy Policy Change consent
Terms and conditions of use Cookie usage and options About us

18+ only. You must be 18 years old or older to use this website. Please note that match schedules and timing are subject to changes. Products, services, promotional offers and other offerings from partners and advertisers are subject to terms and conditions. This website is not associated or endorsed by any league (whether professional, collegiate or other types of leagues/competitions), federation, association, club or team. This webiste is not aimed at persons under 18 years old. All trademarks, brands, images, logos and names appearing on this website belong to their respective owners.
Useful links (third-party websites):   www.gamcare.org.uk       www.begambleaware.org
   
      Copyright 1998-2020 SoccerSTATS.com