ArgentinaARAustriaATAustraliaAUBelgiumBEBrazilBRSwitzerlandCHGermany - BundesligaDEGermany - 2. BundesligaD2DenmarkDKEngland - Premier LeagueENEngland - ChampionshipE2England - League OneE3England - League TwoE4England - National leagueE5Spain - La LigaESSpain - La Liga 2E2FinlandFIFrance - Ligue 1FRFrance - Ligue 2F2NetherlandsNLItaly - Serie AITItaly - Serie BI2JapanJPNorwayNOPolandPLPortugalPTRussiaRUScotlandSCSwedenSETurkeyTR
By date By round Results grid Query
Search matches

 
Sa 18 May Altglienicke - Nordhausen 2 - 4
Sa 18 May Auerbach - Babelsberg 1 - 0
Sa 18 May Berliner AK - Viktoria Berlin 2 - 0
Sa 18 May Budissa Bautzen - Meuselwitz 1 - 2
Sa 18 May Chemnitzer - Bischofswerdaer 7 - 0
Sa 18 May Ger. Halberstad - Union Fuerst. 4 - 0
Sa 18 May Lok. Leipzig - Oberlausitz 1 - 2
Sa 18 May Optik Rathenow - Hertha Berlin B 2 - 2
Fr 17 May RW Erfur - BFC Dynamo 2 - 0
Su 12 May Babelsberg - RW Erfur 3 - 1
Su 12 May BFC Dynamo - Altglienicke 0 - 4
Su 12 May Bischofswerdaer - Ger. Halberstad 1 - 1
Su 12 May Meuselwitz - Berliner AK 3 - 0
Su 12 May Nordhausen - Optik Rathenow 3 - 1
Su 12 May Oberlausitz - Budissa Bautzen 5 - 1
Su 12 May Union Fuerst. - Auerbach 1 - 1
Su 12 May Viktoria Berlin - Chemnitzer 4 - 2
Fr 10 May Hertha Berlin B - Lok. Leipzig 0 - 2
We 8 May BFC Dynamo - Babelsberg 2 - 0
Su 5 May Berliner AK - Oberlausitz 4 - 1
Su 5 May Budissa Bautzen - Hertha Berlin B 1 - 1
Su 5 May RW Erfur - Union Fuerst. 0 - 4
Sa 4 May Auerbach - Bischofswerdaer 4 - 0
Sa 4 May Chemnitzer - Meuselwitz 1 - 1
Sa 4 May Ger. Halberstad - Viktoria Berlin 1 - 1
Fr 3 May Lok. Leipzig - Nordhausen 0 - 1
Fr 3 May Optik Rathenow - Altglienicke 2 - 1
Su 28 Apr Bischofswerdaer - RW Erfur 0 - 1
Su 28 Apr Hertha Berlin B - Berliner AK 2 - 2
Su 28 Apr Nordhausen - Budissa Bautzen 2 - 1
Su 28 Apr Optik Rathenow - Lok. Leipzig 4 - 2
Sa 27 Apr Meuselwitz - Ger. Halberstad 2 - 1
Sa 27 Apr Oberlausitz - Chemnitzer 3 - 2
Sa 27 Apr Viktoria Berlin - Auerbach 4 - 0
Fr 26 Apr Union Fuerst. - BFC Dynamo 1 - 3
Fr 26 Apr Altglienicke - Babelsberg 2 - 1
Tu 23 Apr Nordhausen - BFC Dynamo 2 - 1
Mo 22 Apr Babelsberg - Union Fuerst. 2 - 4
Mo 22 Apr Bischofswerdaer - Oberlausitz 0 - 1
Sa 20 Apr Berliner AK - Nordhausen 4 - 1
Sa 20 Apr Budissa Bautzen - Optik Rathenow 0 - 4
Sa 20 Apr RW Erfur - Viktoria Berlin 2 - 2
Th 18 Apr BFC Dynamo - Bischofswerdaer 1 - 4
Th 18 Apr Auerbach - Meuselwitz 2 - 1
Th 18 Apr Chemnitzer - Hertha Berlin B 1 - 0
Th 18 Apr Ger. Halberstad - Oberlausitz 2 - 0
Th 18 Apr Lok. Leipzig - Altglienicke 1 - 3
Su 14 Apr Meuselwitz - RW Erfur 1 - 2
Su 14 Apr Oberlausitz - Auerbach 0 - 2
Su 14 Apr Viktoria Berlin - BFC Dynamo 1 - 2
Sa 13 Apr Altglienicke - Union Fuerst. 0 - 0
Sa 13 Apr Bischofswerdaer - Babelsberg 0 - 1
Sa 13 Apr Hertha Berlin B - Ger. Halberstad 3 - 1
Sa 13 Apr Lok. Leipzig - Budissa Bautzen 0 - 0
Fr 12 Apr Nordhausen - Chemnitzer 1 - 2
Fr 12 Apr Optik Rathenow - Berliner AK 0 - 1
We 10 Apr Oberlausitz - Hertha Berlin B 2 - 2
We 10 Apr Auerbach - RW Erfur 5 - 2
Su 7 Apr Berliner AK - Lok. Leipzig 1 - 3
Su 7 Apr Ger. Halberstad - Nordhausen 5 - 0
Su 7 Apr RW Erfur - Oberlausitz 4 - 0
Su 7 Apr Union Fuerst. - Bischofswerdaer 0 - 2
Sa 6 Apr Auerbach - Hertha Berlin B 2 - 0
Sa 6 Apr Chemnitzer - Optik Rathenow 3 - 0
Fr 5 Apr BFC Dynamo - Meuselwitz 1 - 1
Fr 5 Apr Babelsberg - Viktoria Berlin 1 - 1
Fr 5 Apr Budissa Bautzen - Altglienicke 0 - 0
We 3 Apr Oberlausitz - Optik Rathenow 4 - 0
We 3 Apr Bischofswerdaer - Lok. Leipzig 0 - 2
We 3 Apr Auerbach - Chemnitzer 0 - 2
Su 31 Mar Lok. Leipzig - Chemnitzer 4 - 2
Su 31 Mar Meuselwitz - Babelsberg 3 - 0
Su 31 Mar Nordhausen - Auerbach 3 - 0
Su 31 Mar Viktoria Berlin - Union Fuerst. 2 - 2
Su 31 Mar Oberlausitz - BFC Dynamo 0 - 1
Sa 30 Mar Altglienicke - Bischofswerdaer 1 - 2
Sa 30 Mar Budissa Bautzen - Berliner AK 0 - 1
Fr 29 Mar Optik Rathenow - Ger. Halberstad 0 - 1
Fr 29 Mar Hertha Berlin B - RW Erfur 2 - 1
We 27 Mar Nordhausen - Viktoria Berlin 4 - 1
Su 24 Mar Berliner AK - Altglienicke 2 - 1
Su 24 Mar Ger. Halberstad - Lok. Leipzig 0 - 0
Su 24 Mar RW Erfur - Nordhausen 1 - 0
Su 24 Mar Union Fuerst. - Meuselwitz 0 - 2
Sa 23 Mar Bischofswerdaer - Viktoria Berlin 2 - 1
Sa 23 Mar Chemnitzer - Budissa Bautzen 1 - 0
Fr 22 Mar Auerbach - Optik Rathenow 2 - 3
Fr 22 Mar Babelsberg - Oberlausitz 4 - 0
Fr 22 Mar BFC Dynamo - Hertha Berlin B 0 - 4
Su 17 Mar Berliner AK - Chemnitzer 2 - 0
Su 17 Mar Budissa Bautzen - Ger. Halberstad 0 - 1
Su 17 Mar Hertha Berlin B - Babelsberg 3 - 1
Su 17 Mar Lok. Leipzig - Auerbach 3 - 1
Su 17 Mar Meuselwitz - Bischofswerdaer 2 - 0
Su 17 Mar Oberlausitz - Union Fuerst. 0 - 0
Sa 16 Mar Altglienicke - Viktoria Berlin 0 - 0
Sa 16 Mar Optik Rathenow - RW Erfur 2 - 1
We 13 Mar Auerbach - Altglienicke 3 - 3
We 13 Mar Babelsberg - Berliner AK 1 - 1
We 13 Mar BFC Dynamo - Chemnitzer 2 - 1
We 13 Mar Meuselwitz - Nordhausen 1 - 4
We 13 Mar Viktoria Berlin - Optik Rathenow 2 - 0
Su 10 Mar Ger. Halberstad - Berliner AK 0 - 0
Su 10 Mar Union Fuerst. - Hertha Berlin B 1 - 0
Sa 9 Mar Auerbach - Budissa Bautzen 2 - 1
Sa 9 Mar BFC Dynamo - Optik Rathenow 1 - 0
Sa 9 Mar Chemnitzer - Altglienicke 4 - 4
Sa 9 Mar RW Erfur - Lok. Leipzig 1 - 2
Fr 8 Mar Babelsberg - Nordhausen 0 - 0
Fr 8 Mar Viktoria Berlin - Meuselwitz 2 - 1
Su 3 Mar Chemnitzer - Ger. Halberstad 2 - 0
Su 3 Mar Hertha Berlin B - Bischofswerdaer 2 - 1
Su 3 Mar Oberlausitz - Viktoria Berlin 2 - 2
Sa 2 Mar Altglienicke - Meuselwitz 0 - 0
Sa 2 Mar Berliner AK - Auerbach 2 - 0
Sa 2 Mar Lok. Leipzig - BFC Dynamo 3 - 1
Fr 1 Mar Budissa Bautzen - RW Erfur 0 - 0
Fr 1 Mar Optik Rathenow - Babelsberg 0 - 3
Fr 1 Mar Nordhausen - Union Fuerst. 4 - 0
Su 24 Feb Bischofswerdaer - Nordhausen 2 - 3
Su 24 Feb Ger. Halberstad - Altglienicke 1 - 1
Su 24 Feb Meuselwitz - Oberlausitz 1 - 0
Su 24 Feb RW Erfur - Berliner AK 2 - 2
Su 24 Feb Union Fuerst. - Optik Rathenow 1 - 0
Su 24 Feb Viktoria Berlin - Hertha Berlin B 1 - 0
Sa 23 Feb BFC Dynamo - Budissa Bautzen 3 - 1
Fr 22 Feb Babelsberg - Lok. Leipzig 3 - 0
Mo 18 Feb Chemnitzer - RW Erfur 2 - 0
Su 17 Feb Berliner AK - BFC Dynamo 1 - 0
Su 17 Feb Budissa Bautzen - Babelsberg 2 - 2
Su 17 Feb Ger. Halberstad - Auerbach 1 - 1
Su 17 Feb Lok. Leipzig - Union Fuerst. 5 - 0
Sa 16 Feb Altglienicke - Oberlausitz 3 - 1
Sa 16 Feb Optik Rathenow - Bischofswerdaer 1 - 0
Fr 15 Feb Hertha Berlin B - Meuselwitz 2 - 1
Su 10 Feb RW Erfur - Ger. Halberstad 0 - 2
Su 10 Feb Union Fuerst. - Budissa Bautzen 1 - 0
Su 9 Dec Berliner AK - Union Fuerst. 4 - 4
Su 9 Dec Lok. Leipzig - Viktoria Berlin 0 - 0
Sa 8 Dec Altglienicke - Hertha Berlin B 1 - 1
Sa 8 Dec Chemnitzer - Babelsberg 2 - 0
Sa 8 Dec Ger. Halberstad - BFC Dynamo 2 - 0
Sa 8 Dec Optik Rathenow - Meuselwitz 2 - 3
Fr 7 Dec Budissa Bautzen - Bischofswerdaer 2 - 0
Fr 7 Dec Nordhausen - Oberlausitz 6 - 1
Su 2 Dec BFC Dynamo - Auerbach 0 - 3
Su 2 Dec Bischofswerdaer - Berliner AK 0 - 3
Su 2 Dec Meuselwitz - Lok. Leipzig 0 - 0
Su 2 Dec RW Erfur - Altglienicke 7 - 1
Su 2 Dec Union Fuerst. - Chemnitzer 2 - 4
Sa 1 Dec Viktoria Berlin - Budissa Bautzen 1 - 0
Fr 30 Nov Babelsberg - Ger. Halberstad 3 - 1
Fr 30 Nov Hertha Berlin B - Nordhausen 2 - 1
Su 25 Nov Bischofswerdaer - Chemnitzer 2 - 1
Su 25 Nov Union Fuerst. - Ger. Halberstad 2 - 2
Su 25 Nov Viktoria Berlin - Berliner AK 2 - 0
Sa 24 Nov Babelsberg - Auerbach 5 - 0
Sa 24 Nov Meuselwitz - Budissa Bautzen 2 - 0
Sa 24 Nov Oberlausitz - Lok. Leipzig 0 - 2
Fr 23 Nov BFC Dynamo - RW Erfur 0 - 3
Fr 23 Nov Hertha Berlin B - Optik Rathenow 1 - 1
Fr 23 Nov Nordhausen - Altglienicke 2 - 0
Su 11 Nov Berliner AK - Meuselwitz 3 - 1
Su 11 Nov Budissa Bautzen - Oberlausitz 1 - 1
Su 11 Nov Ger. Halberstad - Bischofswerdaer 1 - 1
Su 11 Nov Lok. Leipzig - Hertha Berlin B 4 - 1
Sa 10 Nov Altglienicke - BFC Dynamo 5 - 0
Sa 10 Nov Auerbach - Union Fuerst. 2 - 2
Sa 10 Nov Chemnitzer - Viktoria Berlin 0 - 1
Sa 10 Nov Optik Rathenow - Nordhausen 0 - 2
Fr 9 Nov RW Erfur - Babelsberg 3 - 1
Su 4 Nov Hertha Berlin B - Budissa Bautzen 3 - 0
Su 4 Nov Meuselwitz - Chemnitzer 0 - 5
Su 4 Nov Union Fuerst. - RW Erfur 2 - 2
Sa 3 Nov Altglienicke - Optik Rathenow 1 - 1
Sa 3 Nov Babelsberg - BFC Dynamo 1 - 1
Sa 3 Nov Bischofswerdaer - Auerbach 1 - 0
Sa 3 Nov Oberlausitz - Berliner AK 0 - 4
Sa 3 Nov Viktoria Berlin - Ger. Halberstad 4 - 0
Fr 2 Nov Nordhausen - Lok. Leipzig 1 - 1
Su 28 Oct Berliner AK - Hertha Berlin B 0 - 2
Su 28 Oct Chemnitzer - Oberlausitz 4 - 0
Su 28 Oct Ger. Halberstad - Meuselwitz 3 - 1
Su 28 Oct RW Erfur - Bischofswerdaer 3 - 0
Sa 27 Oct BFC Dynamo - Union Fuerst. 0 - 0
Sa 27 Oct Budissa Bautzen - Nordhausen 1 - 0
Sa 27 Oct Lok. Leipzig - Optik Rathenow 1 - 0
Fr 26 Oct Auerbach - Viktoria Berlin 1 - 0
Fr 26 Oct Babelsberg - Altglienicke 2 - 0
Su 21 Oct Altglienicke - Lok. Leipzig 4 - 2
Su 21 Oct Meuselwitz - Auerbach 2 - 4
Su 21 Oct Nordhausen - Berliner AK 1 - 5
Su 21 Oct Union Fuerst. - Babelsberg 1 - 0
Sa 20 Oct Hertha Berlin B - Chemnitzer 1 - 3
Sa 20 Oct Oberlausitz - Ger. Halberstad 0 - 0
Sa 20 Oct Optik Rathenow - Budissa Bautzen 4 - 1
Sa 20 Oct Bischofswerdaer - BFC Dynamo 0 - 6
Fr 19 Oct Viktoria Berlin - RW Erfur 0 - 1
Su 7 Oct Chemnitzer - Nordhausen 2 - 0
Su 7 Oct RW Erfur - Meuselwitz 2 - 1
Su 7 Oct Berliner AK - Optik Rathenow 2 - 0
Su 7 Oct Ger. Halberstad - Hertha Berlin B 1 - 1
Su 7 Oct Union Fuerst. - Altglienicke 3 - 2
Sa 6 Oct Auerbach - Oberlausitz 0 - 2
Sa 6 Oct Babelsberg - Bischofswerdaer 1 - 0
Sa 6 Oct BFC Dynamo - Viktoria Berlin 1 - 1
Sa 6 Oct Budissa Bautzen - Lok. Leipzig 0 - 2
We 3 Oct Hertha Berlin B - Auerbach 2 - 0
We 3 Oct Altglienicke - Budissa Bautzen 0 - 1
We 3 Oct Bischofswerdaer - Union Fuerst. 1 - 2
We 3 Oct Lok. Leipzig - Berliner AK 1 - 1
We 3 Oct Meuselwitz - BFC Dynamo 4 - 1
We 3 Oct Nordhausen - Ger. Halberstad 1 - 0
We 3 Oct Oberlausitz - RW Erfur 2 - 2
We 3 Oct Optik Rathenow - Chemnitzer 0 - 4
Tu 2 Oct Viktoria Berlin - Babelsberg 1 - 0
Su 30 Sep Ger. Halberstad - Optik Rathenow 2 - 0
Sa 29 Sep Auerbach - Nordhausen 1 - 1
Sa 29 Sep Berliner AK - Budissa Bautzen 2 - 0
Sa 29 Sep BFC Dynamo - Oberlausitz 2 - 1
Sa 29 Sep Bischofswerdaer - Altglienicke 0 - 2
Sa 29 Sep RW Erfur - Hertha Berlin B 3 - 3
Sa 29 Sep Union Fuerst. - Viktoria Berlin 1 - 0
Sa 29 Sep Chemnitzer - Lok. Leipzig 3 - 1
Fr 28 Sep Babelsberg - Meuselwitz 1 - 4
Su 23 Sep Budissa Bautzen - Chemnitzer 0 - 1
Su 23 Sep Hertha Berlin B - BFC Dynamo 3 - 0
Su 23 Sep Meuselwitz - Union Fuerst. 1 - 3
Su 23 Sep Nordhausen - RW Erfur 0 - 0
Sa 22 Sep Altglienicke - Berliner AK 0 - 2
Sa 22 Sep Oberlausitz - Babelsberg 1 - 1
Sa 22 Sep Viktoria Berlin - Bischofswerdaer 0 - 1
Sa 22 Sep Lok. Leipzig - Ger. Halberstad 0 - 1
Fr 21 Sep Optik Rathenow - Auerbach 1 - 2
Su 16 Sep Babelsberg - Hertha Berlin B 1 - 4
Su 16 Sep BFC Dynamo - Nordhausen 1 - 1
Su 16 Sep Ger. Halberstad - Budissa Bautzen 3 - 0
Su 16 Sep RW Erfur - Optik Rathenow 5 - 0
Su 16 Sep Viktoria Berlin - Altglienicke 3 - 3
Sa 15 Sep Bischofswerdaer - Meuselwitz 3 - 1
Sa 15 Sep Union Fuerst. - Oberlausitz 0 - 3
Sa 15 Sep Auerbach - Lok. Leipzig 1 - 0
Sa 15 Sep Chemnitzer - Berliner AK 3 - 1
We 12 Sep Berliner AK - Ger. Halberstad 3 - 0
We 12 Sep Meuselwitz - Viktoria Berlin 0 - 2
We 12 Sep Altglienicke - Chemnitzer 1 - 2
We 12 Sep Optik Rathenow - BFC Dynamo 0 - 2
We 12 Sep Hertha Berlin B - Union Fuerst. 2 - 0
We 12 Sep Lok. Leipzig - RW Erfur 1 - 1
We 12 Sep Nordhausen - Babelsberg 2 - 1
Sa 8 Sep Budissa Bautzen - Auerbach 1 - 0
Sa 8 Sep Oberlausitz - Bischofswerdaer 2 - 1
Su 2 Sep Auerbach - Berliner AK 2 - 3
Su 2 Sep Ger. Halberstad - Chemnitzer 2 - 4
Su 2 Sep Meuselwitz - Altglienicke 2 - 2
Su 2 Sep Union Fuerst. - Nordhausen 1 - 2
Sa 1 Sep Bischofswerdaer - Hertha Berlin B 0 - 1
Sa 1 Sep BFC Dynamo - Lok. Leipzig 1 - 0
Sa 1 Sep RW Erfur - Budissa Bautzen 1 - 0
Fr 31 Aug Babelsberg - Optik Rathenow 1 - 0
Fr 31 Aug Viktoria Berlin - Oberlausitz 2 - 0
Su 26 Aug Hertha Berlin B - Viktoria Berlin 4 - 2
Su 26 Aug Nordhausen - Bischofswerdaer 2 - 0
Su 26 Aug Lok. Leipzig - Babelsberg 1 - 1
Sa 25 Aug Altglienicke - Ger. Halberstad 2 - 1
Sa 25 Aug Oberlausitz - Meuselwitz 2 - 1
Sa 25 Aug Optik Rathenow - Union Fuerst. 2 - 2
Sa 25 Aug Chemnitzer - Auerbach 2 - 1
Fr 24 Aug Berliner AK - RW Erfur 1 - 0
Fr 24 Aug Budissa Bautzen - BFC Dynamo 1 - 1
Su 19 Aug Berliner AK - Bischofswerdaer 1 - 1
Fr 17 Aug Hertha Berlin B - Oberlausitz 3 - 0
Su 12 Aug Bischofswerdaer - Optik Rathenow 1 - 0
Su 12 Aug Meuselwitz - Hertha Berlin B 3 - 0
Su 12 Aug Union Fuerst. - Lok. Leipzig 1 - 2
Su 12 Aug Viktoria Berlin - Nordhausen 0 - 0
Su 12 Aug RW Erfur - Chemnitzer 0 - 3
Sa 11 Aug Auerbach - Ger. Halberstad 2 - 0
Sa 11 Aug Babelsberg - Budissa Bautzen 4 - 0
Sa 11 Aug BFC Dynamo - Berliner AK 0 - 3
Sa 11 Aug Oberlausitz - Altglienicke 3 - 1
We 8 Aug Altglienicke - Auerbach 1 - 1
We 8 Aug Berliner AK - Babelsberg 0 - 5
We 8 Aug Budissa Bautzen - Union Fuerst. 2 - 0
We 8 Aug Optik Rathenow - Viktoria Berlin 2 - 3
We 8 Aug Nordhausen - Meuselwitz 3 - 0
Tu 7 Aug Ger. Halberstad - RW Erfur 0 - 1
Tu 7 Aug Lok. Leipzig - Bischofswerdaer 1 - 2
Su 5 Aug Meuselwitz - Optik Rathenow 4 - 0
Su 5 Aug Oberlausitz - Nordhausen 0 - 1
Su 5 Aug Union Fuerst. - Berliner AK 0 - 1
Sa 4 Aug BFC Dynamo - Ger. Halberstad 0 - 5
Sa 4 Aug Bischofswerdaer - Budissa Bautzen 1 - 1
Sa 4 Aug RW Erfur - Auerbach 0 - 0
Sa 4 Aug Babelsberg - Chemnitzer 1 - 2
Fr 3 Aug Viktoria Berlin - Lok. Leipzig 4 - 1
We 1 Aug Chemnitzer - BFC Dynamo 2 - 0
We 1 Aug Hertha Berlin B - Altglienicke 2 - 3
Su 29 Jul Auerbach - BFC Dynamo 1 - 4
Su 29 Jul Ger. Halberstad - Babelsberg 1 - 2
Sa 28 Jul Altglienicke - RW Erfur 0 - 3
Sa 28 Jul Budissa Bautzen - Viktoria Berlin 2 - 0
Sa 28 Jul Chemnitzer - Union Fuerst. 3 - 2
Sa 28 Jul Lok. Leipzig - Meuselwitz 3 - 0
Sa 28 Jul Optik Rathenow - Oberlausitz 4 - 1
Fr 27 Jul Nordhausen - Hertha Berlin B 1 - 1









League statistics

306 matches played / 306
Jul
May
100.0% completed
Home wins:  49%
Over 1.5 goals:  79%
Draws:  22%
Over 2.5 goals:  54%
Away wins:  29%
Over 3.5 goals:  34%
Goals:  882 Goals per match (Home):  1.67
Goals per match:  2.88 Goals per match (Away):  1.22
    Both teams scored:  48%

Results

 Latest results
 Matches by date
 Matches by matchday
 Results grid

Tables

 Home / Away tables
 Wide table
 Form tables
 Run-in analysis

Results analysis

 Scoring patterns
 Over / Under
 Relative H/A performance
 Relative form

The number of matches included in the regular season may differ depending on the way each league is structured. For most national leagues, the stats above relate to the selected league competition in the regular season, excluding playoff matches. Some leagues include additional rounds of matches, for which dedicated group tables (one table per group) may be featured on this page. When such group tables are displayed on the main league page, the stats above also include the matches related to those tables.





SoccerSTATS.com provides football statistics and results on national and international competitions worldwide. Football fans can keep a tab on stats related to their favourite team or leagues of interest, and access a wide range of team performance data analytics and league standings, not only on the world's most famous professional leagues, but also on amateur and regional leagues over the world. Example of soccer statistics include league standings, form tables, top goal scorers, scoring stats, statistical previews, goal times and attendance stats.

Follow us on Twitter

F.A.Q.
Contact
Privacy Policy
Terms and conditions of use
Cookie usage and options
About us
 

18+ only. You must be 18 years old or older to use this website. Please note that match schedules and timing are subject to changes. Products, services, promotional offers and other offerings from partners and advertisers are subject to terms and conditions. This website is not associated or endorsed by any league (whether professional, collegiate or other types of leagues/competitions), federation, association, club or team. This webiste is not aimed at persons under 18 years old. All trademarks, brands, images, logos and names appearing on this website belong to their respective owners.
Useful links (third-party websites):   www.gamcare.org.uk       www.begambleaware.org
   

     Copyright 1998-2020 SoccerSTATS.com